Eshop | Jednotlivé esence < Zpět

Freshwater Mangrove

Freshwater Mangrove

Tento kvetoucí strom roste na březích potoků a vyschlých koryt a v bažinách.v Severním teritoriu. Léčivá schopnost této esence spočívá v tom, že uvolňuje mentální předsudky , umožní srdci se otevřít bez předchozího posouzení. Je určena lidem, kteří odmítají nebo již mají vytvořený názor na něco, aniž by to poznali. Často je semeno tohoto zaujetí zaseto před dlouhou dobou. V mnoha případech se jedná o celé generace, jako např. v zemích, kde se předávají náboženské předsudky a jsou přijímány mladými bez výhrad a zkoumání. Mnoho předsudků vzniká v důsledku všeobecného společenského a kulturního přesvědčení, že něco nemůže být jinak. Tato esence má potenciál umožnit nám plně vnímat a být otevřený v obou úrovních jak mentální tak i srdeční, novým vjemovým posunům či prostředkům a všem změnám, které přináší tato doba.Tato esence je pro lidi, kteří už odmítli nebo si udělali vlastní názor na něco, co nikdy nezkusili (prostě nejím to, aniž bych to někdy ochutnal), zatímco Slender Rice Flower řeší stejný problém předsudků, ale které jsou zapříčiněné svojí vlastní zkušeností.

 


 

 
Fringed Violet

Fringed Violet

Na úpravu poškozené aury, když došlo k šoku, žalu, zármutku např. po zneužití nebo napadení (může to být i mentální či emocionální - nemusí to být jen fyzické). Tento prostředek pomáhá udržet psychickou ochranu, zvláště u lidí pracujících v psychické oblasti. Použita v kombinaci s Flannel Flower nebo Wisteria je výhodná pro ty, kteří utrpěli potupu, zneužití, klam.

 
Green Essence

Green Essence

Green esence je vyrobena ze stonků a listů tradičních čerstvých bylin. Při výrobě se používá stejná metoda jako u květových esencí.Esence slouží na celkovou harmonizaci. Odstraňuje z těla parazity, čistí ho od písní a kvasinek. Nejčastěji se užívá vnitřně 3x denně 5 minut před jídlem. Používá se na problémy s pokožkou- ekzémy, lupénku a plísňové infekce. Dělají se koupele postižených míst, do mísy s vodou se přidá 7 kapek esence nebo se místa postřikují pomocí rozprašovače. Ideální je kombinovat koupele a vnitřní užívání po 14 dnech.
Spolu s esencí Peach-flowered Tee-trea odstraňuje kvasinkové infekce.

GREEN ESENCE SE NESMÍ NIKDY UŽÍVAT VNITŘNĚ A VNĚ SOUČASNĚ

 
Green Spider Orchid

Green Spider Orchid

Green Spider Orchid byla vyrobena ve Viktorii a má souvislost s vyšším učením , filosofií a hlubším vhledem dovnitř.Může napomáhat v práci s telepatií, naladit člověka, aby byl více vnímavý nejenom vůči ostatním lidem, ale vůbec ke všemu.Je pro lidi, kteří učí spirituální záležitosti a duchovní porozumění. Tato esence pomáhá tyto vědomosti předávat - zprostředkovávat. Pomáhá nám také rozeznat, kdy se máme podělit o své spirituální zkušenosti, znalosti a kdy ne, kdy je třeba čekat až na to bude vytvořen dostatek energie. Může působit také na uvolnění strachů, nočních můr a fóbií pramenících z minulých životů.

 
Grey Spider Flower

Grey Spider Flower

Grey Spider Flower se používá na uvolnění extrémního strachu zvláště takového, který byl vyvolán při život ohrožujících situacích anebo při psychickém útoku.Uvolňuje paniku a noční můry, esence vrátí víru a důvěru. Je s podivem, že vždycky, když jsem trhal tuto květinu pro výrobu této esesnce, jsem vždy narazil na pavouka. Pavouci jsou považováni za prapůvodního představitele prvotního strachu.

 
Gymea Lily

Gymea Lily

Známa také jako Obří lilie - tato neobyčejná rostlina mívá velké červené květy na vrcholu stonku vysokém až čtyři metry. Jelikož jsou tak vysoké, květy nejsou ze země zřetelně vidět. Tento lék je na přemíru pýchy a arogance a pomáhá přinést pokoru. Esence pomáhá dosáhnout k energii arogance a převést ji na schopnost dosáhnout skvělých výšin. Dává sílu těm, kteří jsou napřed před svými vrstevníky a pomáhá jim zůstat na vrcholu. Gymea Lily je také velmi užitečná lidem, jejichž osobnost je velmi extrovertní, nebo těm, kteří jsou dominantní, nároční a velmi charismatičtí, kteří si umí prosadit své. Je též pro lidi, kteří jsou rádi, když je ostatní vidí a vnímají a kteří usilují o osobní kouzlo a prestiž.

 
Hibbertia

Hibbertia

Hibbertia je určena lidem, kteří jsou přísní nebo dokonce fanatičtí sami k sobě ve zvyšování vlastní kvalifikace, jsou nadřazení nebo k těm, kteří používají jejich znalostí k získání nadvlády. Neustále hltají informace a filozofie čistě proto, aby z nich byli lepší lidé, ale často tak činí bez jejich opravdového vstřebání. Pomocí této esence přijmou tito lidé sami sebe, své vlastní vrozené znalosti a zkušenosti,schopnosti, aniž by chtěli být ostatním nadřazeni.

 
Christmas Bell

Christmas Bell

Christmas Bell se nachází v Terry Hills v blízkosti Sydney v oblasti, kde Ian White žije.Rostlina vyrůstá do výšky 60 cm má trubicovité červené květy se žlutým okrajem. Kvete od prosince do února.Jméno rostliny vypovídá o léčebných účincích – Vánoční Zvon. Vánoce jsou spojeny s dárky – s dáváním a přijímáním. Je určena lidem, kteří žijí s pocitem nedostatku. Domnívají se, že nejsou hodni bohatství.Esence pomáhá manifestovat přání. Nemusí to být pouze na materiální úrovni.

 
Illawara Flame Tree

Illawara Flame Tree

Illawara Flame Tree je určena lidem, kteří trpí velkým pocitem odmítnutí nebo přehlížení. Toto odmítnutí je hluboce pociťováno a je velmi mučivé. Esence je také pro sebeodmítání nebo pro osobu, která je znepokojena novým zážitkem, např. rodičovstvím, nebo která má obavy ze zodpovědnosti. Tato esence pomůže lidem učinit první krok. Je také užitečná pro ty, jejichž numerologická čísla jsou 11, 22 nebo 33 - lidi, kteří mají obvykle udělat velmi důležitou práci v tomto životě. Je vhodná pro děti - odmítnutí od spolužáků, nepřijmutí do kroužku atd.

 
Isopogon

Isopogon

Tato esence je pro ty, kteří žijí převážně "ve své hlavě". Jsou ovládáni svým rozumem a často se u nich objevuje oddělení srdce a hlavy. Tato esence, stejně jako Tall Yellow Top, spojuje srdce a hlavu. Pomáhá zvláště těm lidem, kteří ovládají pomocí tvrdohlavosti, houževnatosti. Umožňuje také znovuzískání dávno zapomenutých dovedností a informací. Když žluté květy této rostliny zvadnou, zanechají po sobě malé šedé kulaté plody, které na rostlině zůstávají mnoho let. V duchovní symbolice reprezentuje žlutá barva moudrost a vědomosti.

 
 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
 
Eshop
AKTUALITY | 27.04.2020

SEMINÁŘE IANA WHITA PŘELOŽENY NA ČERVEN 2021 - příští rok!!!!!

NOVÉ TERMÍNY SEMINÁŘŮ AKTUALIZOVÁNY:

Certifikovaný seminář Australské květové esence úroveň II.

KDY:  28.-29.květen  2020 (čtvrtek, pátek)

KDE: Jirny, Dubová 558, Praha-východ
Cena: 3 800,-Kč

Certifikovaný seminář Australské květové esence úroveň I.

KDY:  5.-6.červen  2020 (pátek, sobota)

KDE: Jirny, Dubová 558, Praha-východ
Cena: 3 800,-Kč


Certifikovaný seminář Australské květové esence úroveň II.

KDY:  11.-12.červen  2020 (čtvrtek, pátek)

KDE: Brno, Jaselská, Zlatý klíček
Cena: 3 800,-Kč


NEJPRODÁVANĚJŠÍ ESENCE

Kombinace Emergency - První pomoc- stresy, strachy, nejistota

Kombinace esencí na míru - příprava esencí dle datumu narození a popisu požadavku, květové esence 480,- Kč , pyramidové esence- 680,- Kč (dle výběru)

Kombinace Calm and Clear - Zklidnění - neklid, spěch, netrpělivost, uvolnění

Rozprašovač Woman - Žena - změny nálad, hormonální nerovnováha

Krém Calm and Clear - Zklidnění - vhodný pro dnešní uspěchanou dobu, uklidní a navodí pocit relaxace po náročném pracovním dni, neustálý chod myšlenek, hyperaktivita, výborný také pro děti

Kombinace Cognis - Učení - problémy se čtením, učením, balancuje pravou a levou hemisféru

více
Life Direction