JARNÍ OČISTA A AUSTRALSKÉ KVĚTOVÉ ESENCE | 28.02.2019

MOJE TIPY:

 • Zarezervujte si jeden celý den. Kompletně vygruntujte celý byt, vyřaďte nepotřebné věci, které nepoužíváte a jsou jenom lapačem prachu. Udělejte si pořádek v osobních věcech. Staré doklady, složenky, účtenky vyhoďte. Otevřete svůj šatník a vytřiďte oblečení, ve kterém se necítíte příjemně a které jste na sobě neměli déle než 12 měsíců. Uděláte si tak prostor na NOVÉ . 
 • Otevřete všechna okna a dveře - nechte do vašeho domu vstoupit čerstvý jarní vzduch. Použijte rozprašovač „Space Clearing – Vyčištění prostoru“ , stačí několik střiků v každé místnosti. Nezapomeňte na tmavé kouty! Rozprašovač vyčistí vzduch od negativní energie, která se mohla během zimy u vás usídlit. Budeme se v domě cítit mnohem příjemněji.
 • Zařaďte do vašeho jídelníčku zeleninové a ovocné šťávy, omezte cukry, bílé pečivo a maso. Nastartujte svůj den sklenicí vody s kapkou citrónu a během dne pijte dostatečné množství pramenité vody. Než půjdete spát, opět si dopřejte sklenku vody s citrónem.
 • Přidejte více pohybu na čerstvém vzduchu. Pravidelné procházky lesem povznesou vašeho ducha. Důležitá je PRAVIDELNOST! Běh, kolo, koloběžka, brusle jsou také skvělým prostředkem. Esence Flannel Flower vám pomůže rozhýbat vaše tělo a mít radost z činnosti, pro kterou jste se rozhodli. Je obsažena v kombinaci Sexuality „Sexualita“ a Creative „Tvořivost“ nebo ji můžete objednat samostatně.
 • Zbavte se nashromážděných negativních emocí – smutku, vzteku, starostí….Kombinace esencí Purifying – Očista vám s tím pomůže. Užívá se minimálně 14 dní 7 kapek ráno a večer pod jazyk. Kombinace obsahuje následující esence:
 • Bush Iris – působí na lymfatický systém, zajišťuje plynulý tok lymfy v těle
 • Dagger Hakea – působí přímo na játra, která čistí (emoce - vztek)
 • Dog Rose – působí na ledviny, (emoce – smutek)
 • Wild Potato Bush – odvádí těžké kovy z těla
 • Bottlebrush – čistí tlusté střevo, odstranění emočního odpadu z minulosti, dokáže člověka posunout dále a uzavřít minulost
 • Bauhinia – čistí tenké střevo 

 • Uveďte život do pohybu - Kombinace esencí Dynamic – Životní dynamika dodá chuť do života, radost, nadšení a vzrušení. Jednotlivé esence, obsažené v této kombinaci, působí na klíčové žlázy endokrinního systému. Obsahuje následující esence:
 • Banksia Robur – dlouhodobá únava, vyčerpanost
 • Crowea – harmonizuje organismus
 • Illawarra Flame Tree – působí na brzlík
 • Macrocarpa – působí na nadledvinky
 • Old Man Banksia – působí na štítnou žlázu
 • Yellow Cowslip Orchid – působí na podvěsek mozkový 

Celkově harmonizuje vaše tělo. Užívá se opět minimálně 14 dní 7 kapek pod jazyk.

Zkušenost klientů:

Každý rok na jaře provádím očistu těla, tento rok jsem se rozhodla pro květové esence – kombinaci Purifying. První dny užívání mě začala bolet hlava a cítila jsem nepříjemný pot. Bolest hlavy ustoupila následující den, pocení trvalo déle než týden. Celkově jsem se cítila více unavená a potřebovala jsem více spánku. Po měsíčním užívání esence jsem se cítila lehce, připadalo mi, jako bych se zbavila nějaké zátěže ☺. Úžasný pocit.

Chtěla bych se podělit o velmi příjemnou zkušenost s užíváním esence Flannel Flower. Několik měsíců jsem se rozhodovala, že se začnu věnovat nějakému sportu. Vždy to jenom skončilo u vyhledávání informací o různých cvičeních, kurzech atd na internetu. Po týdenním užívání esence Flannel Flower jsem bez váhání věděla, že běh je to pravé! Nesmírně si to užívám. Začala jsem běhat v lese, kde současně skvěle zrelaxuji a vrátím se domů nebitá energií. Skláním se před touto květinou, které jsem nesmírně vděčná.

„Když nevíš, po jaké cestě máš dále kráčet,, dovol rostlinám, aby Ti ji ukázaly”

Zpět na seznam
Eshop
AKTUALITY | 27.04.2020

SEMINÁŘE IANA WHITA PŘELOŽENY NA ČERVEN 2021 - příští rok!!!!!

NOVÉ TERMÍNY SEMINÁŘŮ AKTUALIZOVÁNY:

Certifikovaný seminář Australské květové esence úroveň II.

KDY:  28.-29.květen  2020 (čtvrtek, pátek)

KDE: Jirny, Dubová 558, Praha-východ
Cena: 3 800,-Kč

Certifikovaný seminář Australské květové esence úroveň I.

KDY:  5.-6.červen  2020 (pátek, sobota)

KDE: Jirny, Dubová 558, Praha-východ
Cena: 3 800,-Kč


Certifikovaný seminář Australské květové esence úroveň II.

KDY:  11.-12.červen  2020 (čtvrtek, pátek)

KDE: Brno, Jaselská, Zlatý klíček
Cena: 3 800,-Kč


NEJPRODÁVANĚJŠÍ ESENCE

Kombinace Emergency - První pomoc- stresy, strachy, nejistota

Kombinace esencí na míru - příprava esencí dle datumu narození a popisu požadavku, květové esence 480,- Kč , pyramidové esence- 680,- Kč (dle výběru)

Kombinace Calm and Clear - Zklidnění - neklid, spěch, netrpělivost, uvolnění

Rozprašovač Woman - Žena - změny nálad, hormonální nerovnováha

Krém Calm and Clear - Zklidnění - vhodný pro dnešní uspěchanou dobu, uklidní a navodí pocit relaxace po náročném pracovním dni, neustálý chod myšlenek, hyperaktivita, výborný také pro děti

Kombinace Cognis - Učení - problémy se čtením, učením, balancuje pravou a levou hemisféru

více
Life Direction