Novinky

Měsíčník - listopad- ŽENA | 14.11.2012

Žena v dnešní společnosti zastává v mnoha situacích mužskou roli. Odráží se to v rodinách, v zaměstnáních a převážně na tom, jak žena vypadá. Pozorujte, jak se většina žen obléká a co vyzařují. Australské květové esence pomůžou ženám zůstat sami sebou a obnovit jejich ženskost.........

Měsíčník říjen - Problémy s učením | 01.10.2012

Problémy s učením

V poslední době dostávám hodně otázek, zda existuje nějaká květová esence, která by pomohla dětem s učením. Určitě ano. Jedná se o kombinaci esencí, která se nazývá COGNIS – UČENÍ. Skládá se z následujících květů: Bush Fuchsia, Isopogon, Jacaranda, Paw Paw a Sundew.

Měsíčník - září | 04.09.2012

Nástup do školy a školky

Máme tu první zářijové dny a tím i začátek školy a školky. Děti to vnímají jako velkou změnu. Musí si po prázdninách zvyknout na jiný režim. Po bezstarostných dnech plných krásných zážitků jsou tu opět povinnosti. Ráno vstávat, vyčistit si zuby, snídaně a často ve velkém shonu odchod do školek a škol. Pro mnoho dětí je to velká psychická zátěž, dostávají se do stresových situací a často se to projevuje špatným spánkem.

V těchto případech dětem mohou pomoci „Australské květové esence“ – esence Calm and Clear – Zklidnění. Tato kombinace esencí obsahuje mimo jiné esenci Bottlebrush. (viz foto v příloze) Tento keřík roste v jihovýchodní Austrálii. Jednotlivé květy tvoří seskupení, které nám připomíná kartáč, což symbolizuje změnu (zbavení se minulosti a začít něco nového). Esence se užívá v období změn např. začátek školního roku, dospívání, stěhování, těhotenství atd. Esence dodá sílu tuto změnu s lehkostí zvládnout. Je k dispozici v kapkách, spreji a krému. Kapky se užívají vnitřně po dobu 14 dnů 2x denně pod jazyk, krém se aplikuje večer před usnutím na spánky a zápěstí a sprej se rozpráší v místnosti pro vytvoření příjemné klidné atmosféry nebo se aplikuje přímo na tělo.

Jak posílit imunitu dětí?

Základem správné imunity je zdravá strava. Co si pod tímto pojmem máme představit? Minimum živočišných produktů (masa a hlavně mléka a mléčných výrobků), jednoduchých cukrů (tedy sladkostí), dostatek zeleniny a ovoce. Zelenina a ovoce musí být čerstvé a kvalitní, aby nám poskytly dostatek všech potřebných vitamínů a minerálů. V dnešní době je poměrně obtížné získat všechny vitamíny a minerály z běžně prodávané zeleniny, je na místě jejich doplňování, přičemž účinnější a stravitelnější než preparáty jednotlivých vitamínů a minerálů jsou zelené potraviny – mladý ječmen a řasa chlorella. Mladý ječmen převážně tělo vyživuje a řasa dodává minerály a plní očistnou funkci organismu. Důležité je také dodržovat pitný režim, pít hodně vody převážně v dopoledních hodinách.

AKCE:

Spreje a krémy Calm and Clear – Zklidnění jsou k dispozici během měsíce září za akční cenu.

Rozprašovač Calm and Clear - Zklidnění – původní cena 450,- Kč, akční cena 375,- Kč

Krém Calm and Clear – Zklidnění – původní cena 485,- Kč, akční cena 395,- Kč

SEMINÁŘ AUSTRALSKÉ KVĚTOVÉ ESENCE

Stále volná místa na dvoudenní certifikovaný seminář Australské květové esence úroveň I.

KDY: 6.-7. října 2012

KDE: Green Point konferenční centrum, Dvouletky 529, Praha 10

PŘEDNÁŠKA ŽENA A AUSTRALSKÉ KVĚTOVÉ ESENCE

KDY: 29. října 18.00 – 20.00 hod

KDE: U Džoudyho, Jugoslávská 7, Praha 2

Rezervace na: www.udzoudyho.cz

Měsíčník - Léto | 17.07.2012

Přeji krásný trochu deštivý prázdninový den,

s potěšením představuji novou formu webových stránek www.lifedirection.cz a jeho nové funkce. Každý měsíc budu zasílat novinky a zajímavosti z oblasti australských květových esencí a zelených potravin. V případě, že nemáte zájem o „Měsíčník“, odpovězte na tento e-mail „Nezasílat“ a budete vyřazeni ze seznamu.

Zároveň nabízím na měsíc červenec a srpen akční ceny na nejprodávanější produkty: Emergency krém a Emergency sprej – (První pomoci).

Emergency krém: 395,- Kč (bežná cena 485,-Kč),Emergency sprej: 375,-Kč (běžná cena 450,-)

V případě, že budete objednávat zboží na e-shopu, napište do poznámky AKCE a bude Vám účtována akční cena. Tato nabídka platí pro objednávky uskutečněné v měsíci červenci a srpnu do vyprodání zásob.

Krém i sprej jsou vhodné na pohmožděniny, úrazy, štípance. Dále se používají v jakékoliv stresové situaci (návštěva lékaře, projev na veřejnosti, zkoušky, pohovory atd….) Působí přímo na naši psychiku.

Forma aplikace: krém se rozetře/sprej se rozpráší na postižené místo, nebo na spánky a zápěstí (v případě stresu)

Emergency krém a sprej obsahují mimo jiné esenci Waratah, která je jednou z nejúčinnější a nejsilnějších esencí. Dodává nám sílu a energii. Tato esence obnoví za krátkou dobu psychickou nerovnováhu. Brazilští kardiologové ji používají na léčbu srdečních chlopní a komor. Květ Waratahu nám připomíná obrácené srdce.

Proč zařadit zelené potraviny (mladý ječmen a řasu Chorellu) do našeho jídelníčku i v létě?

Léto je obdobím, na které se většina z nás po celý rok těší a nemůže se jej dočkat. Každý si jej pak chce užít v pevném zdraví a v plné síle. Zelené potraviny jsou jistotou, která nám umožňuje toho dosáhnout. Jejich pravidelné a dlouhodobé užívání je zárukou, že léto pro nás bude časem příjemným a spokojeným.

Dodávají živiny a energii pro dlouhé cesty, brání vzniku únavy a ospalosti na nich. Povzbuzují imunitní systém, aby dokázal odolávat prudkým výkyvům teplot. Doplňují vitamíny a minerály, které ztrácíme zvýšeným pocením. Antioxidanty v nich obsažené brání nadměrnému UV záření, aby poškozovalo naši pleť, náš zrak. Pomáhají nám udržovat přirozený rytmus stolice na cestách, v nezvyklém prostředí, chrání naši přirozenou střevní mikroflóru před její devastací zevními i vnitřními nepříznivými faktory. Chrání pleť před vznikem sluneční alergie při jejich vnitřním užívání, a když se přece jen alergická reakce na sluneční záření projeví, pak pomohou lokálně aplikovány s jejím hojením.

 
1 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 další »
 
Eshop
AKTUALITY | 27.04.2020

SEMINÁŘE IANA WHITA PŘELOŽENY NA ČERVEN 2021 - příští rok!!!!!

NOVÉ TERMÍNY SEMINÁŘŮ AKTUALIZOVÁNY:

Certifikovaný seminář Australské květové esence úroveň II.

KDY:  28.-29.květen  2020 (čtvrtek, pátek)

KDE: Jirny, Dubová 558, Praha-východ
Cena: 3 800,-Kč

Certifikovaný seminář Australské květové esence úroveň I.

KDY:  5.-6.červen  2020 (pátek, sobota)

KDE: Jirny, Dubová 558, Praha-východ
Cena: 3 800,-Kč


Certifikovaný seminář Australské květové esence úroveň II.

KDY:  11.-12.červen  2020 (čtvrtek, pátek)

KDE: Brno, Jaselská, Zlatý klíček
Cena: 3 800,-Kč


NEJPRODÁVANĚJŠÍ ESENCE

Kombinace Emergency - První pomoc- stresy, strachy, nejistota

Kombinace esencí na míru - příprava esencí dle datumu narození a popisu požadavku, květové esence 480,- Kč , pyramidové esence- 680,- Kč (dle výběru)

Kombinace Calm and Clear - Zklidnění - neklid, spěch, netrpělivost, uvolnění

Rozprašovač Woman - Žena - změny nálad, hormonální nerovnováha

Krém Calm and Clear - Zklidnění - vhodný pro dnešní uspěchanou dobu, uklidní a navodí pocit relaxace po náročném pracovním dni, neustálý chod myšlenek, hyperaktivita, výborný také pro děti

Kombinace Cognis - Učení - problémy se čtením, učením, balancuje pravou a levou hemisféru

více
Life Direction