rozhovor s Ianem Whitem, objevitelem Australských květových esencí

Ian White
 

Australské květové esence - Life Direction znamená nalezení směru, smyslu v životě. Název i logo byly inspirovány stromem, druhem eukalyptu, který roste v Austrálii a jmenuje se Silver Princess (Eucalyptus caesia). Esence z jeho květů napomáhá všem, kteří si nejsou tak úplně jisti svým plánem a směrem, který by měli v životě následovat nebo se jen dočasně vyskytli na jakémsi rozcestí a potřebují si ujasnit, kam by měl směřovat jejich další krok.

Life Direction je zaměřena na nalezení vlastního směru každého jedince. S pomocí Australských květových esencí se můžeme zbavit nepříjemných pocitů jako je strach, nejistota, pocitu osamělosti, žárlivosti, netrpělivosti, nedostatku sebedůvěry, beznaděje a dalších negativních stavů mysli. Esence přinášejí oproštění od každodenního stresu, navozují naopak klid, rovnováhu, pocit síly a schopnost lépe se vyrovnávat s problémy, řešit je i nacházet své správné tempo. Povzbuzují hravost ducha, která nám pomáhá dobít baterie a nastolit harmonii v našem těle. Mohou vám také přinést neocenitelný dar sebeuvědomění a s ním i znalost vaší životní cesty, tolik potřebnou ke štěstí a zdraví. Známé přísloví praví: "Jak se cítím, tak na tom jsem".

Co je misí Life Direction? Pomoci lidem nalézt svůj správný směr a životní cíl. Zpřístupnit Australské květové esence v ČR alespoň ve stejné úrovni jako v sousedních zemích (Rakousku, Německu, Holandsku), kde jsou Australské květové esence snadno dostupné, lze je koupit i v některých lékárnách.

"Umíš-li si vysnít svůj sen, pak vlastníš i klíč k jeho realizaci"...... Walt Disney

Toto motto mě provází na klikaté cestě životem.......Martina Smíšková

Fotky jednotlivých květů, z kterých jsou australské květové esence vyrobeny najdete na facebooku Australské květové esence.

Eshop
AKTUALITY | 27.04.2020

SEMINÁŘE IANA WHITA PŘELOŽENY NA ČERVEN 2021 - příští rok!!!!!

NOVÉ TERMÍNY SEMINÁŘŮ AKTUALIZOVÁNY:

Certifikovaný seminář Australské květové esence úroveň II.

KDY:  28.-29.květen  2020 (čtvrtek, pátek)

KDE: Jirny, Dubová 558, Praha-východ
Cena: 3 800,-Kč

Certifikovaný seminář Australské květové esence úroveň I.

KDY:  5.-6.červen  2020 (pátek, sobota)

KDE: Jirny, Dubová 558, Praha-východ
Cena: 3 800,-Kč


Certifikovaný seminář Australské květové esence úroveň II.

KDY:  11.-12.červen  2020 (čtvrtek, pátek)

KDE: Brno, Jaselská, Zlatý klíček
Cena: 3 800,-Kč


NEJPRODÁVANĚJŠÍ ESENCE

Kombinace Emergency - První pomoc- stresy, strachy, nejistota

Kombinace esencí na míru - příprava esencí dle datumu narození a popisu požadavku, květové esence 480,- Kč , pyramidové esence- 680,- Kč (dle výběru)

Kombinace Calm and Clear - Zklidnění - neklid, spěch, netrpělivost, uvolnění

Rozprašovač Woman - Žena - změny nálad, hormonální nerovnováha

Krém Calm and Clear - Zklidnění - vhodný pro dnešní uspěchanou dobu, uklidní a navodí pocit relaxace po náročném pracovním dni, neustálý chod myšlenek, hyperaktivita, výborný také pro děti

Kombinace Cognis - Učení - problémy se čtením, učením, balancuje pravou a levou hemisféru

více
Life Direction