Novinky

24.6.2020

Webové sránky v novém designu
Od června můžete navštívit naše nové webové stránky https://www.lifedirection.cz/ , na kterých naleznete nové aktualizace a informace.

Nové kombinace Australských esencí Ian White po náročném období vytvořil dvě úplně nové kombinace esencí — Carers Essence - Pečovatelé  a Boost Essence - Podpora

 

17.4.2020

Vítejte v dubnovém newsletteru Australských esencí. Procházíme nyní obdobím velkých a rychlých změn. Rádi bychom se tento měsíc zaměřili na esence, které nám pomohou navrátit se do fyzické, psychické, emocionální i spirituální harmonie.

 

31.3.2020

Tento čas můžeme vnímat jako příležitost a  využít ho k práci na sobě. Vnitřní klid nás propojuje s naší intuicí a Vyšším Já. Což nás dovede k sebeuvědomění, co chceme, proč jsme tady a co je naším životním posláním. Co nás dělá opravdu šťastnými?. Nejsou to materiální hodnoty ani jistoty, je to pocit naplnění a lásky. Jak tento pocit jednoduše navodit?

12.3.2020

Ian White reaguje na vzniklou situaci ve světě a na šíření paniky ohledně koronaviru.  Vysvětluje z jeho pohledu, proč a jak se tento vir začal šířit. Objasňuje příčiny vzniku a souvislost se zaváděním 5G vysílačů. 

19.1.2020

V dnešní době stále přibývá dětí, které mají problémy ve škole s učením. Když jsem chodila do školy před 30-ti lety, jeden nebo dva žáci špatně zvládali výuku, nyní se počet dětí několikanásobně zvedl. Děti „nového milénia“ z pohledu numerologie jsou více intuitivní, nepotřebují věci racionálně vysvětlovat, ale chtějí si vše vyzkoušet a sami porozumět proč a jak věci fungují. Způsob výuky ve většině školách však zůstal nezměněn.