Ian White, objevitel Australských květových esencí, o koronaviru

12.3.2020

 

Ian White reaguje na vzniklou situaci ve světě a na šíření paniky ohledně koronaviru.  Vysvětluje z jeho pohledu, proč a jak se tento vir začal šířit. Objasňuje příčiny vzniku a souvislost se zaváděním 5G vysílačů. 

Odkaz zde: https://www.youtube.com/watch?v=rsLm_wjpXeQ

Doporučené esence:

Grey Spider Flower a Dog Rose - obě esence působí na strachy, zklidňují psychiku
Stuart Dessert Pea - koronavir napadá hlavně plíce, esence se používá se uvolnění hlubokých smutků, emoce smutek souvisí s našemi plícemi, je vhodná na jakékoliv respirační potíže

Kombinace První pomoc - dodá pocit zklidnění při jakékoliv stresové situaci. Může se podávat každou hodinu do té doby, než se obnoví pocit vyrovnání a pohody. Používá se na posílení našeho imunitního systému, při rýmě, chřipce a nachlazení. Je ve formě kapek, rozprašovače a krému.

Kombinace Zklidnění - pomáhá při neustálém chodu myšlenek , přetížení a a špatném spánku. Navodí pocit relaxace a obnoví radost ze života. Je ve formě kapek, rozprašovače a krému.

Kombinace Očista - vyčistí emoční odpad a zbaví nás fyzické toxicity. Aby tělo bylo odolné vůči vnějším vlivům, je potřeba provést jeho očistu. Esence obsažené v této kombinaci působí na lymfatický systém, tlusté střevo, játra a  odvádí těžké kovy z těla.          

Madagascar esence -  působí na kolektivní vědomí. V této úrovni je nyní velké množství stresu a paniky, člověk se pomocí této esence dokáže odprostit od těchto negativních energií.