IAN WHITE V PRAZE

11.11.2022

IAN WHITE V PRAZE 

Objevitel Australských květových esencí Ian White přijede v červnu příštího roku do Prahy. Jeho návštěva se musela již několikrát odložit, ale nyní se konečně můžeme těšit na dva semináře pod jeho vedením, které se budou konat v konferenčním centru Greenpoint, Strašnice, Praha.
 

NUMEROLOGIE A AUSTRALSKÉ KVĚTOVÉ ESENCE 
29.-30.6. 2023 (čtvrtek, pátek)

 

O mystické povaze čísel psali do hliněných tabulek již staří sumerové. Numerologie je zde, aby  nám pomohla lépe se orientovat ve ,,vnitřním světle člověka''.


S čím se seznamíte?
- Správný výběr Australksých květových esencí dle numerologie
- Životní číslo - co nám o nás říká 
- Rysy a charakter jednotlivých čísel 
- Význam dnů 
- Numerologická tabulka - jak ji vytvořit a porozumět 
- Šipky v numerologické tabulce - zjištění našich kvalit a nedostatků 
   
                                   

Esence Bílého Světla 
1.-2.7.2023 (sobota, neděle)

 

Esence Bílého Světla nám pomáhají pochopit naši spiritualitu a dosáhnout nejvyššího možného potenciálu. Ian White pracoval na tomto projektu přes 4 roky, cestoval do nejposvátnějších míst světa, kde připravoval tyto jedinečné spirituální esence. 

7 jedinečných esencí - Voda, Země, Oheň, Vzduch, Vyšší Já, Dévická a Andělská 

Během semináře se seznámíte s jednotlivými esencemi prostřednictvím meditace. Ian White bude sdílet své zkušenosti a objasní nám účinky esencí. Pronikneme do spirituálních říší a prohloubíme propojení s živly v nás i v okolí.
 

                                 

Již nyní se můžete registrovat na tyto semináře na našich webových stánkách. ZDE 

NOVINKA
Flow Mist- Rozprašovač 'Plynutí' 


Jak vznikl rozprašovač Plynutí?
Oslovilo mě několik klientů, kteří vnímají období, kterým teď procházíme jako velmi stresující až depresivní. Ptala jsem se, proč tolik lidí cítí tlaky, úzkost a těžkosti. Odpověď přišla hned. Jeden z důvodů je, že kolektivní vědomí je zahrnutu strachem, který převážně vyvolávají média.
Dalším důvodem je dočišťování traumat a zranění. Rozprašovač Plynutí obsahuje esence na uvolnění dřívější traumat, posiluje auru, oprošťuje od kolektivního vědomí, dodává sebejistotu a pocit bezpečí.
Rozprašovač se používá několikrát denně 2-3 střiky před srdeční čakru.
NECH VŠE PLYNOU S LEHKOSTÍ, KLIDEM A PŘIJETÍM:)

                                                  

Věděli jste, že u nás na webových stránkách najdete novou sekci SLEVA, jde najdete veškeré zlevněné produkty. Účinky esencí jsou i po expiraci stálé, protože Ian White několikrát ročně během meditace propojuje všechny kombinace s mateřskými tinkturami. 
Nyní ve slevě kombinance esencí Creative - Kreativita s expirací 3/23
                   
Esence Creative - Tvořivost nás inspiruje ke kreativnímu a emocionálnímu vyjádření, dodává odvahu a jasnost při veřejném projevu. Dovoluje nám tvořit s lehkostí a radostí, osvobozuje naše potlačené nadání.Pomáhá také odstraňovat tvůrčí bloky a nacházet kreativní řešení ve všech životních oblastech.  Snadné použití: Stačí 7 kapek pod jazyk, ráno a večer.

Tuto esenci můžete nyní zakoupit ve výhodném balíčku společně s kombinací esencí Meditation - meditace. Tato esence probouzí spiritualitu a umožňuje jít hlouběji do jakékoli duchovní praxe. Zlepšuje přístup k vyššímu JÁ a poskytuje psychickou ochranu aury. 
                  

Společná On-line meditace 

 

Další pravidelná on-line meditace proběhne na ZDE  23.9. 2022 od 18:00 hod. Registrace není nutná. 
Cílem těchto společných meditací na chvíli zastavit, oprostit se od všech myšlenek a dostat se do klidnějšího, uzemněnějšího stavu mysli. Poskytne vám také hlubší propojení s říší rostlin a esencemi.