NAJDĚTE SI ČAS NA RELAXACI

18.11.2020

V těchto dnech je více než jednoduché zabřednout do každodenního života a jeho starostí. Při stresu z práce, která se musí dokončit, rodinného života, či školy, snadno zapomínáme udělat si čas jen pro nás samotné. Avšak pokud si každý den vyhradíme chvíli jen na odpočinek, kdy vystoupíme z každodenních starostí, dodá nám to více síly a energie. Můžeme znovu čelit situacím, které si v našem životě žádají pozornost.

Jako lidé jsme schopni vyrovnávat se s určitou dávkou stresu, která přichází společně s náročnými situacemi v našich životech. Zůstávat však pod tlakem delší dobu se může velmi nepěkně odrazit na našem zdraví.

Pocity přetížení a spěchu mohou vést k obavám, ztrátě koncentrace, roztříštěným myšlenkám a neschopnosti udělat rozhodnutí. K tomu se mohou přidat i pocity podráždění, znepokojení a nízké sebedůvěry. Často se cítíme až upjatě a vyvedeni z harmonie.

Důležitým poslání Australských květových esencí je vytvořit nástroje, které nám pomohou najít rovnováhu v každodenním životě. Esence Zklidnění - Calm & Clear vede ke znovunalezení času pro sebe, zklidnění a odpočinutí si bez vnějších tlaků či požadavků. Ukazuje nám, jak na chvíli vypnout okolní svět a užít si příjemnou relaxaci.

 

ESENCE CARES - PEČOVATELÉ 
Carers esence - Pečovatelé slouží převážně maminkám malých dětí, zdravotním pracovníkům, nebo je určena lidem kteří se starají o starší či nemocné rodiče, partnera a tak podobně. Přináší pocit uklidnění, revitalizaci, nalezení času pro sebe a obnovení vnitřní síly. Je velmi vhodná především při přetížení povinnostmi, kdy se musíme starat o druhé a cítíme se zavaleni obavami i zodpovědností.

Seznam všech esencí, které jsou obsaženy v kombinaci Carers:

•   Alpine Mint Bush: vyhoření při přílišné zodpovědnosti o druhé

•  Crowea: obava o druhé, obzvláště o blízké

•  Fringed Violet: ochrana psychického pole a aury — nedovolit emocím jiných lidí, či negativním energiím prostoupit do našeho vlastního těla

•  Green Spider Orchid: telepatická komunikace pro usnadnění komunikace s těmi, o které se staráte (obzvláště s malými dětmi či s lidmi s demencí)

•  Macrocarpa: podpora enthusiasmu a vnitřní síly při pocitech vyčerpání   

•   Paw Paw: při přetížení myšlenkami, čistá mysl při rozhodování

•   Sunshine Wattle: přináší světlo a optimismus ve chvílích, kdy se život zdá plný překážek a potíží

Udělejte si chvilku času sami pro sebe a poslechněte si vedenou meditaci, která je zaměřena na obnovení energie, zklidnění a očištění. 


VÁNOCE JSOU UŽ SKORO ZA DVEŘMI

Využijte dopravy zdarma na všechny naše léčivé přívěsky, které jsou ručně vyráběny ze skla a obsahují jednotlivé koncentráty esencí.
Při objednávce na e-shopu prosíme zadejte do poznámky AKCE VÁNOCE, doprava vám bude následně odečtena.
 

                     
AKTUALIZOVANÉ TERMÍNY SEMINÁŘŮ - AUSTRALSKÉ KVĚTOVÉ ESENCE

White Light Essences - Pyramida Bílého Světla - přednáška s meditacemi
AKTUALIZOVANÝ TERMÍN 
KDY: 15. prosinec 17 hod - 20 hod
KDE: Jirny, Dubová 558
CENA: 490,-Kč

Představení jednotlivých elementů (Voda, Vzduch, Oheň, Země), dévické a andělské říše. Během meditace se budete propojovat s jednotlivými elementy, které budou čistit, harmonizovat a vyrovnávat vaši energii.

Děti a Australské květové esence - Praha východ
KDY: 26.únor 2021 (pátek)
KDE: Dubová 558, Jirny, Praha východ
CENA: 2 500,- Kč

Certifikovaný seminář Australské květové esence úroveň I. - Jirny - Praha východ
KDY: 26.-27. březen 2021
KDE: Dubová 558, Jirny, Praha-východ
CENA: 3 800,-Kč

LEKTORKA SEMINÁŘŮ - Martina Smíšková

Přejeme klid a pohodu do každé domácnosti.
Martina Smíšková  Kateřina Vojáčková