Nová Kombinace Esencí Sebeláska

12.4.2022

NOVÁ KOMBINACE ESENCÍ BODY BEAUTIFUL ESSENCE - ESENCE 'SEBELÁSKA'

Je skvělé umět prokázat lásku ostatním, ale větší umění je ji prokázat sám sobě. Abychom Vám pomohli najít cestu sami k sobě, milovat své tělo a pokožku, přichází na trh novinka a to kombinace esencí Sebeláska. Doposud jsem toto složení mohli znát pouze v krému.  Esence Sebeláska byla vytvořena aby povzbudila sebelásku, vyživovala a dovolila nám cítit se komfortně  při doteku na naše fyzické tělo. Pomáhá vypořádat se s jakoukoli nechutí a neakceptováním vlastního těla, textury pokožky nebo intimního láskyplného doteku. Má pozitivní výsledky pro přijetí fyzického těla, lásky a péče o sebe. 

Obsahuje následující esence: Billy Goat PlumFive CornersFlannel FlowerLittle Flannel Flower, PhilothecaPink Flannel FlowerShe OakWisteria
                                                  
AKCE DUBEN 

Skladem máme posledních pět kombinací esence Adol - Dospívání s expirací 5/2022 za cenu 250,- Kč. Při objednávce zadejte do poznámky heslo ADOL a cena vám bude následně upravena. 

Kombinace esencí Dospívání je primárně připravena pro dospívající, kteří se potýkají s výzvami tohoto kritického věku. Výborně pomáhá i mladším dětem, kteří se obzvláště v dnešní době, mohou potýkat s podobnými problémy. Tato kombinace podporuje především v přijímání sám sebe, komunikaci s ostatními, schopnost adaptace ve společnosti, harmonii ve vztazích ať s vrstevníky, tak i s rodiči, zdravé dospívání, emocionální stabilitu a optimismus. Tato esence je vhodná i pro dospělé, kteří si prošli velmi obtížným obdobím puberty.
                                           
 

cheap nfl jerseys china