NOVINKY Z AUSTRÁLIE

24.6.2020

Webové sránky v novém designu
Od června můžete navštívit naše nové webové stránky https://www.lifedirection.cz/ , na kterých naleznete nové aktualizace a informace.

 

Nové kombinace Australských esencí

Ian White po náročném období vytvořil dvě úplně nové kombinace esencí — Carers Essence - Pečovatelé  a Boost Essence - Podpora. Je to poprvé od roku 1995, kdy byly namíchány Ianem zvolené kombinace a zařazeny do volného prodeje! Protože na nás stále dopadají opatření se souvislostí Covid 19, zásilka z Austrálie je již na cestě několik měsíců lodní dopravou. Doufáme, že si budete moci tyto dvě nové kombinace v brzké době objednat. 
Už se na ně všichni těšíme :) . Sledujte naše webové a sociální stránky, kde vás o naskladnění budeme informovat.

Obě kombinace jsou vhodné pro nynější období, kterým procházíme. Rozhodnutí o vytvoření Carers esence - Pečovatelé padlo v Listopadu 2019 po několika letech Ianova zvažování. Převážně měla sloužit maminkám malých dětí, zdravotním pracovníkům, nebo pro někoho, kdo se stará o starší či nemocné rodiče, partnera a tak podobně.

V posledních měsích, obzvláště při pravidlech karantény, která vyvstala ve většině zemích, rodiče, jenž by za normálních okolností byli v práci, museli zůstat doma s dětmi a naplno se jim věnovat. Mnoho zdravotních pracovníků se ocitlo pod obrovským pracovním náporem a zároveň nejistotou týkajících se jejich vlastní bezpečnosti. Mnoho dospělých středního věku nakupovali pro starší, kterým bylo doporučeno téměř nevycházet a vyhýbat se veřejným prostorům. Tato esence je schopna řešit a čistit tato témata, která nás  stále ovlivňují.

V těchto dnech emocionálního tlaku a situací, které změnily život lidí z minuty na minutu, tato první esence podpoří všechny, kteří se starají o své blízké. Esence je propojí s jejich vnitřní silou i odolností ve chvílích, kdy se cítí vyčerpáni a bez energie. Carers esence - Pečovatelé napomůže cítit klid, optimismus, sílu pokračovat a zároveň nezapomenout na své vlastní potřeby.

Alpine Mint Bush byla samozřejmou volbou pro novou kombinaci. Velmi ji doporučujeme každému zdravotnímu pracovníkovi, doktorům, sestrám i bylinkářům a terapeutům k pravidelnému užívání, alespoň jeden měsíc v roce. Je to jako takové malé zaklepání na rameno, aby pečovatelé nezapoměli naplňovat i své vlastní potřeby. Většina těchto pracovníků vstoupí do svých rolí, protože chtějí pomáhat ostatním, avšak k naplňování svých vlastních potřeb už tak pozorní nejsou. I velké procento maminek spadá do stejné kategorie. Nejen, že tito lidé předávají špatný model toho, jak bychom se o sebe měli starat, ale také riskují vlastní vyhoření, nemoc, či při nejmenším únavu. Alpine Mint Bush esence také napomáhá si uvědomit, kdy vás vaše pracovní nasazení nutí zanedbávat rodinu, přátele a nebo vaše koníčky. Je to esence, která vám dá vědět, jestli dostatečně odpočíváte a věnujete se sami sobě. Někteří lékaři říkají, že na dovolené nebyli několik let, aby nezanedbali své pacienty! To rozhodně není zdravý přístup.

 Seznam všech esencí, které jsou obsaženy v kombinaci Carers:

•   Alpine Mint Bush: vyhoření při přílišné zodpovědnosti o druhé

•  Crowea: obava o druhé, obzvláště o blízké

•  Fringed Violet: ochrana psychického pole a aury — nedovolit emocím jiných lidí, či negativním energiím prostoupit do našeho vlastního těla

•  Green Spider Orchid: telepatická komunikace pro usnadnění komunikace s těmi, o které se staráte (obzvláště s malými dětmi či s lidmi s demencí)

•  Macrocarpa: podpora enthusiasmu a vnitřní síly při pocitech vyčerpání   

•   Paw Paw: při přetížení myšlenkami, čistá mysl při rozhodování

•   Sunshine Wattle: přináší světlo a optimismus ve chvílích, kdy se život zdá plný překážek a potíží

Carers esence - Pečovatelé přináší pocit uklidnění, revitalizaci, nalézání času pro sebe a obnovení vnitřní síly. Je velmi vhodná především při přetížení povinostmi, kdy se musíme starat o druhé a cítíme se zavaleni obavami i zodpovědností.

Druhá esence, která nyní nově vychází je Boost Essence - Podpora. Byla vytvořena čistě pro nynější stav zdravotní krize, kdy mnoho z nás čelí velkým změnám. Je podporou a dobytím energie v časech změny. Ian White vybral esence pro podpoření pocitu bezpečí a ujištění, že vše je v pořádku a děje se tak jak má. V dnešních dnech je velmi potřeba zůstat uzemněný a propojený s Gaiou a Matkou Přírodou. Obsahuje esenci Sundew, která je především prospěšná pro všechny, kteří nejsou schopni se propojit s energií Země. 

 V kolektivním vědomí je stále hodně energie strachu a obav. Strach slouží k manipulaci a ovlivňování svobodného projevu. Média milují drama, a velmi dobře vědí, jak ovlivňovat davy. Nová esence Boost - Podpora obsahuje Fringed Violet, která nám pomůže do těchto emocí nezabředávat a udrží psychickou ochanu. Je to obzvláště důležité pro lidi, kteří jsou velmi citliví k pocitům druhých lidí a k energiím, které nás obklopují. Velké procento dětí a teenagerů, kteří se narodili v tomto miléniu, do kategorie vysoce ciltivých lidí rozhodně zapadají.

Další přidanou esencí je samozřejmě Crowea. Mnoho z nás má obavy o lidi v jiných komunitách a zemích postižených pandemickou krizí, stejně tak, jako o naše rodiny a přátele. Tato esence má uklidňující a harmonizující efekt v časech, kdy se cítíme “tak nějak divně”. Bottlebrush, která je v esenci Boost - Podpora také obsažena, pomáhá se vyrovnat se změnami, které život přináší. Nynější situace je rozhodně změnou s nepředvídatelnými dopady na sociální i ekonomickou sféru dnešního globálně propojeného světa.

V tradiční čínské medicíně jsou smutek a truchlení emocemi, které ovlivňují jemné energie v oblasti plic. Jednou z nejhlubších esencí austraských květů je Stuart Desert Pea, jež pracuje velmi silně právě s těmito pocity. Bylo vypozorováno, že Covid-19 více postihuje muže, než ženy. Zároveň je možné říct, že muži v porovnání s ženami v sobě mnohem déle drží smutek. I když je to také velmi individuální pro každého z nás a Stuart Desert Pea v žádné další kombinaci není a většinou bývá předepisována samostatně, přidání právě této esence do kombinace Boost - Podpora zvedlo potenciální účinost kombinace několikanásobně.

Seznam všech esencí obsažených v kombinaci Boost:

•   Bottlebrush: uvolnění se do změny

•    Bush Iris: propojení s naším spirituálním vedení, strach ze smrti

•    Crowea: obavy o druhé, obzvláště blízké

•    Dog Rose: odvaha žít naplno a sebevědomě

•    Fringed Violet: ochrana psychického pole a aury — nedovolit emocím jiných lidí, či negativním energiím prostoupit do našeho vlastního těla

•   Illawarra Flame Tree: přenesení vědomí do srdce a oblasti hrudníku

•    Sturt Desert Pea: hluboký smutek

•    Sundew: uzemnění a propojení s Matkou Přírodou


Boost Esence - Podpora přináší odolnost, klid a harmonii, pocit bezpečí, schopnost přizpůsobit se změně a uzemnění. Je vhodná při emočním přetížení doprovázejícím změny v životě, hlubokých pocitech smutku, obav a pocitech, že nejsme “tak nějak sami sebou”.
 

AKTUALIZOVANÉ TERMÍNY SEMINÁŘŮ - AUSTRALSKÉ KVĚTOVÉ ESENCE

NOVINKA 
Prožitkový jednodenní seminář - Cesta k sobě
KDY: 18.července 2020
KDE: Dubová 558, Jirny - Praha východ
CENA: 2 500,- Kč

Na cestě vás bude provázet Martina Smíšková

Certifikovaný seminář Australské květové esence úroveň I. - Jirny - Praha východ
KDY: 3. - 4. září 2020
KDE: Dubová 558, Jirny, Praha-východ
CENA: 3 800,-Kč

Děti a Australské květové esence úroveň BRNO
KDY: 24.9. 2020
KDE: Zlatý klíček, Jaselská 8, 602 00 Brno
CENA: 2 500,- Kč


Certifikovaný seminář Australské květové esence úroveň I. - BRNO
KDY: 25.-26.říjen 2020
KDE: Zlatý klíček, Jaselská 8, 602 00 Brno
CENA: 3800,- Kč

Certifikovaný seminář Australské květové esence úroveň II. Jirny - Praha východ
KDY: 22. - 23. říjen 2020
KDE: Life Direction, Dubová 558, Jirny, 25090 - Praha - východ
CENA: 3800,- Kč

LEKTORKA SEMINÁŘŮ - Martina Smíšková

Přejeme krásné prožití letních dnů, 
Martina Smíšková  Kateřina Vojáčková 

Copyright © 2020 Life Direction, všechna práva vyhrazena
Naše adresa je:
Life Direction - Australské květové esence
Dubová 558, Jirny 25090, Praha východ 
www.autralskaterapie.cz
info@life-direction.cz