Začátek školního roku a Australské květové esence

1.9.2021

Začátek školního roku a Australské květové esence

Prázdniny pomalu končí a ve vzduchu je již cítit začátek školního roku a povinnosti s tím spojených. Na blížící se změnu se můžeme připravit a usnadnit tím sobě a dětem nástup do škol a školek - velkými pomocníky vám budou květové esence z australské buše. Kombinace květových esencí Cognis - Učení řeší nejčastější potíže dětí - soustředění, nepozornost, snění, problémy s výslovností, počítáním a čtením.
 

Kombinace esencí Cognis- Učení obsahuje následující esence:

Busch Fuchsia - vyrovnává pravou a levou hemisféru a přední - zadní mozek. Správné propojení hemisfér hraje klíčovou roli při učení a přijímání nových informací. Řeší problémy se čtením, výslovností, mluvením, počítáním a všeobecně s koordinací.

Isopogon - esence působí na krátkodobou a dlouhodobou paměť

Jacaranda - hlavně řeší problémy spojené se soustředěním

Paw Paw - nám pomůže v případě přetížení

Sundew - uzemňuje, což řeší „denní snění“ často rozšířené ve školách

Kombinace COGNIS-UČENÍ je vhodná nejen pro děti, ale i dospělé.

Kombinace esencí Transition- Transformace je obzvlášť vhodná pro studenty přecházející do nové školy, prvňáčky nebo dětičky, které jdou poprvé do školek. Kombinace pomůže zvládat změnu, odpoutat se od matky a zařadit se snadněji do kolektivu. S užívám se začíná již poslední týden prázdnin.
V případě, že se ve škole vyskytnou nějaké stresové situace je vhodné použít esenci Emergency – První pomoc. Vzniklé stresy se odstraní a nezpůsobují v těle „další paseku ☹“ Tato esence se používá i jednorázově – 7 kapek pod jazyk nebo do vody
    
VAŠE ZKUŠENOSTI:
Stres – nástup do nové školy
Dívka ve věku 15 let nastoupila do nové školy. Začala trpět žaludečními problémy a pociťovala velkou nervozitu. Po užívání kombinace esencí Emergency, se vše dalo do pořádku a opět chodila s chutí do školy.

Potíže s učením
Syn měl na prvním stupni problémy se čtením a psaním. Často při psaní přehazoval písmenka nebo je vynechával. Četl nerad a útržkovitě. Zkusili jsme esenci Cognis, která problémy po několika měsících odstranila.

OČKOVÁNÍ
Stále se na nás hrnou dotazy ohledně očkování. V případě, že se pro očkování rozhodnete, doporučujeme užívat následující esence. Minimálně 5 dní před očkováním se užívá esence Emergency - První pomoc na celkové posílení organismu. Hned po očkování se aplikuje esence Purifying - Očista po dobu jednoho měsíce 7 kapek ráno a večer pod jazyk. Jedna lahvička stačí na měsíční užívání. Tato kombinace odvádí toxické látky z těla.

NADCHÁZEJÍCÍ TERMÍNY SEMINÁŘŮ - AUSTRALSKÉ KVĚTOVÉ ESENCE

Certifikovaný seminář Australské květové esence úroveň I. - Praha východ Jirny
KDY: 10.-11. září 2021
KDE: Dubová 558, Jirny - Praha východ

CENA: 3 800,-Kč

Certifikovaný seminář Australské květové esence úroveň II. Jirny - Praha východ
KDY: 7. - 8. říjen 2021
KDE: Life Direction, Dubová 558, Jirny, 25090 - Praha - východ
CENA: 3800,- Kč replica borse

MEDITACE
Zveme Vás na on-line meditaci, která proběhne přes aplikaci ZOOM ve čtvrtek 26.8. od 18:00 hod. Meditace bude zaměřená na sebelásku, sebehodnotu a sebepřijetí. Registrovat se můžete SMS na tel. čísle 728628303 nebo emailem info@thetadivine.cz. Meditace je zdarma :) 

Termíny seminářu Thetahealing naleznete zde
 
LEKTORKA SEMINÁŘŮ - Martina Smíšková
 

cheap mlb jerseys from china

PŘEJEME KRÁSNÉ LÉTO 
MARTINA SMÍŠKOVÁ A KATEŘINA VOJÁČKOVÁ