Martina Smíšková

Martina Smíšková
Martina Smíšková
Martina Smíšková

Již několik let se zabývám studiemi zaměřené na sebepoznání a osobní rozvoj člověka. Jsem praktikem a jediným certifikovaným lektorem Australských květových esencí v České republice a na Slovensku. Základní seminář vedený tvůrcem esencí Ianem Whitem jsem absolvovala v Rakousku. Následujících seminářů jsem se účastnila v Nizozemí a Rakousku. Pořádám semináře a přednášky v Praze a okolí. Jsem moc ráda, že můžu tuto účinnou léčebnou metodu rozvíjet a šířit dále. Austrálii jsem několikrát navštívila. Krása, rozmanitost, barevnost a mystičnost tamnějších rostlin mě očarovala již při první návštěvě v roce 1997.

Vystudovala jsem Institut Aromaterapie v Praze a dokončila studium NLP Practicioner (Neuro-linguistické programování), specializovaná technika, která je zaměřena na objevení potenciálu a rozvoje každého jedince. Při své práci používám energii théta -  THETAHEALING®  Nastala doba, kdy máme možnost se opět spojit sami se sebou a s naší podstatou. (www.thetadivine.cz).

Většinu svého volného času trávím v přírodě. Pěstuji bylinky, věnuji se tai-chi, józe a v zimě lyžování. Ráda cestuji, poznávám nové lidi. Řídím se mottem “Umíš-li si vysnít svůj sen, pak vlastníš i klíč k jeho realizaci”.

Práce s klienty mě hluboce naplňuje. Je úžasné vidět, jak se lidé po seminářích a terapiích transformují. Vidina pozitivních změn života na planetě Zemi je pro mě neuvěřitelnou motivací.