Dubnový newsletter

17.4.2020

Vítejte v dubnovém newsletteru Australských esencí. Procházíme nyní obdobím velkých a rychlých změn. Rádi bychom se tento měsíc zaměřili na esence, které nám pomohou navrátit se do fyzické, psychické, emocionální i spirituální harmonie.

Kombinace Emergency - První pomoc, která byla po několik týdnu vyprodána, je již nyní naskladněna a připravena k odesílání. :) 

INFORMACE A TIPY OD IANA WHITA:
Zachovejte si smysl pro humor

Dennodenně jsme zavalováni velkou spoustou informací i intenzivními emocemi. Přesto, nebo právě proto, je důležité udržet si ve svém životě harmonii. Udělejte si každý den čas sami na sebe, zpomalte, zhluboka se nadechněte a dovolte si zrelaxovat své tělo. Klíčem dnešních dnů je zůstat v přítomnosti. Smysl pro humor i zábava a hravost vyživí vaše vntřní dítě, což Vám přinese větší pocity lehkosti a uvolnění. Esence Little Flanel Flower vám bude výborným pomocníkem. Také procházky přírodou a napojení na vaše Průvodce vám přinese pocit klidu a bezpečí.
 
Při vtělení na Zem každá Duše ví, čím bude procházet a s tím také souhlasí. Tento virus i nový signál 5G nám připomínají předešlé konflikty s užíváním technologie, které jsme jako lidstvo mělo v minulosti. Mnoho z nás prožívalo něco podobného v Atlantidě. A tak, kromě udržování svých fyzických těl zdravých a v dobré kondici, doporučuji zaměřit se i na své světelné tělo. Mnoho spirituálních bytostí je přítomno. Vysílají obrovské množství Lásky a Podpory, ale je to naše volba, zda-li tyto nádherné dary přijmeme. Esence Angelic ze sady Bílého Světla nám napomáhá se na vyšší říše napojit a komunikovat s nimi. Je důležité své světelné tělo roztáhnout a zvětšit, abychom byli připraveni světlo pojmout do každé své buňky. Naplní nás to pocity Radosti, Víry i Lásky — návrat božského zpět do fyzického těla. Další nápomocnou esencí je Solar Logos, který čistí spirituální blokády a my jsme tak schopni absorbovat více Světla.

Pokud máte zdravotní problémy, zůstaňte plně přítomni a přinášejte Světlo do každé buňky vašeho těla. Pokud jste zdraví, je potřeba, abyste vyzařovali své Světlo a Lásku v těchto časech proměny. Esence Gymea Lily vám pomůže si dovolit být plně sami sebou a nebát se to žít. Esence Mt. Pinatubo z pyramidy Jemných Vibrací dovolí vašemu Vyššímu Já být více přítomno a viděno v každodenním životě. V těchto dnech plných intenzivních negativních zpráv je důležité se naladit na ty pozitivní, přicházející od našeho Vyššího Já.

Pamatujte si, že jsme na Zem přišli uskutečnit náš božský plán a vidět i učit se z našich zkušeností, ať se zdají být jakkoliv těžké, abychom mohli být katalyzátorem pro pozitivní transformaci lidstva. Možná, že to co zažíváme nyní, vyrovnává nerovnoprávnost, jež mnozí lidé zažívají. Velká Rada Světla nám posílá vedení i poselství k pochopení všeho, co se nyní odehrává. Jejich cílem je evoluce Života i Lidstva na Zemi. Tento virus není “něco, co se nepovedlo” nebo “pokazilo”, přestože část v nás s tím může nesouhlasit. Dejte si čas a zeptejte se sami sebe “co je pro mne v této době skvělé?”, “co mi to přináší?” Snad konečným výsledkem nynější transformace bude, že se naše chování sladí s Božským Zákonem. Zákonem lásky, pospolitosti, soucitu, laskavosti, sdílení a spolupráce. Bohužel, my lidé většinou praktikujeme tyto hodnoty až ve chvílích krize, kdy jsme k tomu donuceni okolnostmi.

Dejte si čas

Věnujte sami sobě čas, ztište se a podívejte se na to, kde se ještě necítíte vyrovnaní. Co vás trápí? Je to vaše vlastní situace, strach o blízké, nebo o celou vaši komunitu? Strachy budou vylézat napovrch. Podívejte se ale, jestli jsou to strachy “užitečné”, nebo ty, které snižují vaši vlastní vibraci. Zde se můžete podpořit Emergenci esencí. Obsahuje Grey Spider Flower na rozpuštění strachu a svíravých pocitů teroru; Fringed Violet pro posílení psychické ochrany (a my tak nepřebírali strachy, frustraci, atd. od ostatních). Velké množství lidí, obzvláště ti, kteří se narodili v tomto miléniu, jsou extrémně empatičtí a citliví na energie a vibrace v prostoru. Vnitřně uzívaná Fringed Violet je pro ně nyní velmi důležitá. Další esencí obsaženou v Emergency je pak Waratah, který pracuje současně s první (strach o přežití) i třetí (posílení vlastní síly) čakrou. Výborně podpoří všechny, kteří v důsledku virusu Covid-19 prochází “temnou nocí duše” a bojují s hlubokými strachy. Esence Crowea pak podpoří emocionální stabilitu a Sundew esence napomůže uzemění. Velmi také doporučuji Space Clearing sprej pro vyčištění prostoru od veškerých negativních emocí, myšlenek a energií.


 Tato doba nás vede k většímu poznání nás samotných a přináší nám úžasné možnosti pro náš osobní růst a také navrácení zpět do srdce.

Často je nám připomínáno, abychom si myli ruce. Stejně tak je ale důležité omývat svoji auru a jemnohmotná těla od negativních myšlenek i vibrací. Zůstaňte ve svém Božství a Světle, spojeni se svým Vyšším Já. Přestože jako lidstvo procházíme krizí, již nyní můžeme vidět naši schopnost propojení se a pospolitosti, ve chvílích, kdy je to potřeba.

Další esence, které jsou v době Covid-19 užitečné:
           

•   Dog Rose: Pocity úzkosti, obzvláště pak ty spojené s globálními katastrofami.

•   Dynamis esence: Při pocitech vyčerpání a únavy. Podpora energie.

•   Isis esence: Pro napojení na Božskou Matku při velké emocionální bolesti, či potřebě upokojení se. Isis je ochotna proměnit bolest v lásku a odvahu.

•   Madagaskar esence: Pro odpojení se z kolektivního vědomí, které se skládá z myšlenek a pocitů všech jednotlivců, kteří kdy na planetě žili. To obsahuje i veškeré negativní emoce z předešlých pandemií, například Španělské chřipky (1918), morových ran a jiných.

•   Puryfying esence (Očista): Pro očištění veškeré emocionální zátěže.

•   Spinifex a Tall Mulla Mulla: Obě jsou propojeny s plicní čakrou. Podle čínské medicíny je replicas de relojes de lujo s plícemi také spojena emoce smutku.

•   Stuart Desert Pea: Tato esence výborně rozpouští hluboké smutky.

•   Esence Voda: Má podobné účinky jako Stuart Deset Pea, avšak dokáže jít ještě hlouběji.

•   Přívěsek Elektro: Přinese úlevu od elektromagnetického záření a pomůže nám znovu se napojit na rytmus planety Země.

AKTUALIZOVANÉ TERMÍNY SEMINÁŘŮ - AUSTRALSKÉ KVĚTOVÉ ESENCE

CERTIFIKOVANÝ SEMINÁŘ AUSTRALSKÉ KVĚTOVÉ ESENCE ÚROVEŇ II.

KDY:  28.-29.květen  2020 (čtvrtek, pátek)

KDE: Dubová 558, Jirny, Praha východ

CERTIFIKOVANÝ SEMINÁŘ AUSTRALSKÉ KVĚTOVÉ ESENCE ÚROVEŇ I.

KDY:  5.-6. červen 2020 (pátek, sobota)

KDE: Dubová 558, Jirny, Praha-východ

CERTIFIKOVANÝ SEMINÁŘ AUSTRALSKÉ KVĚTOVÉ ESENCE ÚROVEŇ II.

KDY:  11-12. červen 2020 (čtvrtek, pátek)

KDE: Zlatý klíček, Jaselská 8, Brno
Semináře Iana Whita byly přeloženy na příští rok.                                                      

Registrace na: www.australskaterapie.cz