Vztahy

4.7.2022

Jak dosáhnout ve vztahu spokojenosti, naplnění, uspokojení a potěšení? Esence Vztahy - Relationship byla vytvořena, aby naše vztahy byly radostné, milující, respektující a spokojené. Esence nejdříve čistí a uvolňuje zášť, zablokované emoce, emocionální bolest a zmatek. Dále zlepšuje komunikaci, pomáhá člověku snadněji verbalizovat a vyjádřit své pocity. Esence Relationship také čistí  negativní rodinné vzorce, které nás ovlivňují v našich současných vztazích. Pro zkvalitnění partnerského intimního vztahu se doporučuje pokračovat v užívání s kombinací Sexualita.

Kombinace Adol - Dospívání se doporučuje pro zlepšení vztahů v období puberty. Často v této životní fázi dochází k neporozumění mezi rodiči a dětmi. Ale převážně si dospívající jedinec řeší vztah sám k sobě. Velmi časté téma, které tato esence zpracování je sebeláska. Existuje však mnoho typů vztahů, a to nejen intimních, ani jen mezi lidmi. Vztah je definován jako stav spojení. Můžeme mít vztahy nebo spojení s přírodou, místem, prací, penězi, stejně jako sami se sebou a s naší vlastní spiritualitou.

Rozprašovač Smyslnost - Sensuality je výborný na podpoření vztahu sám se sebou a s partnerem. Čím více porozumíme sami sobě, tím hlouběji můžeme pochopit okolí:). Rozprašovač se používá 2x denně 2-3 střiky do aury nebo prostoru.
                                     

LETNÍ AKCE!  Kombinace esencí Travel a Solaris se zkrácenou dobou expirací nyní za 285,- Kč. Platí do vyprodání zásob. 
Při objednávce připište do poznámky slevový kód LÉTO.