O nás

Australské květové esence - Life Direction znamená nalezení směru, smyslu v životě. Název i logo byly inspirovány stromem, druhem eukalyptu, který roste v Austrálii a jmenuje se Silver Princess (Eucalyptus caesia). Esence z jeho květů napomáhá všem, kteří si nejsou tak úplně jisti svým plánem a směrem, který by měli v životě následovat nebo se jen dočasně vyskytli na jakémsi rozcestí a potřebují si ujasnit, kam by měl směřovat jejich další krok.

Life Direction je zaměřena na nalezení vlastního směru každého jedince. S pomocí Australských květových esencí se můžeme zbavit nepříjemných pocitů jako je strach, nejistota, pocitu osamělosti, žárlivosti, netrpělivosti, nedostatku sebedůvěry, beznaděje a dalších negativních stavů mysli. Esence přinášejí oproštění od každodenního stresu, navozují naopak klid, rovnováhu, pocit síly a schopnost lépe se vyrovnávat s problémy, řešit je i nacházet své správné tempo. Povzbuzují hravost ducha, která nám pomáhá dobít baterie a nastolit harmonii v našem těle. Mohou vám také přinést neocenitelný dar sebeuvědomění a s ním i znalost vaší životní cesty, tolik potřebnou ke štěstí a zdraví. Známé přísloví praví: "Jak se cítím, tak na tom jsem".

Co je misí Life Direction? Pomoci lidem nalézt svůj správný směr a životní cíl. Zpřístupnit Australské květové esence v ČR alespoň ve stejné úrovni jako v sousedních zemích (Rakousku, Německu, Holandsku), kde jsou Australské květové esence snadno dostupné, lze je koupit i v některých lékárnách.

"Umíš-li si vysnít svůj sen, pak vlastníš i klíč k jeho realizaci"...... Walt Disney

Toto motto mě provází na klikaté cestě životem.......Martina Smíšková

Fotky jednotlivých květů, z kterých jsou australské květové esence vyrobeny najdete na facebooku Australské květové esence.