Přednášky a semináře

kdy: 8.září od 17.hod-18.30 hod
kde: ON -line přes aplikaci ZOOM
cena: 500,-Kč

Australské květové esence působí na naše emoce, dokážou zpracovat pocity, které jsme potlačovali v minulosti. Během webináře vám představíme esence, které smutek, lítost a žal uvolňují.

Součástí webináře je meditace, kde se napojíme na říši rostlin a potlačené emoce odstraníme. 

Nezpracované emoce nás ovlivňují více, než si myslíme. Každá situace, událost, kterou jsme prožili ovlivnila naše nastavení. Naše buňky si nesou otisky všech prožitků. Australské květové esence nám pomůžou podívat se na emoce jako je smutek, lítost a žal. Mohou to být i emoce a programy našich předků, které cítíme z DNA a ovlivňují nás. Esence jsou schopné jít i do genetické paměti a nevýživné programy a pocity zpracovat a uvolnit. 

kdy: 9.9.2022, 9.00 hod - 16.30 hod
kde: Dubová 558, Jirny - Praha východ
cena: 4 400,-

Jak se propojit s moudrostí v každém z nás? Jak prohloubit sebepoznání? 

Jednodenní prožitkový seminář, který jsem připravila na základě dlouholetých poznání, prožitků, uvědomění a studií v oblastech přírodní naturopatie (Australských květových esencí, aromaterapie), práce s energií (Theta Healing www.thetadivine.cz, NLP a Sensual Enlightment akademie).

Nyní bych vás ráda provedla prvním seminářem.  Jednotlivé moduly na sebe nenavazují, můžete se účastnit v pořadí, které vám vyhovuje.

Obsah workshopu:
 

 

kdy: 7.-8. říjen 2022
kde: Dubová 558, Jirny - Praha východ
cena: 3 800,-Kč

LEKTORKA - Martina Smíšková

S ČÍM SE SEZNÁMÍTE: