Novinky

12.12.2022

Vánoční newsletter

Nevíte čím obdarovat své nejbližší? Naše kosmetická sada potěší každou ženu. Pro muže je vhodná kombinace esencí MUŽI - MEN'S nebo jeden z našich krásných náhrdelníku,  který nejen sluší, ale i pozitivně působí na vaše emoce. Přívěsky jsou ručně vyráběny z lékařského tvrzeného skla. Náplní přívěsku je koncentrát esencí.

VÁNOČNÍ KOSMETICKÉ BALÍČKY 
 

11.11.2022

IAN WHITE V PRAZE 

Objevitel Australských květových esencí Ian White přijede v červnu příštího roku do Prahy. Jeho návštěva se musela již několikrát odložit, ale nyní se konečně můžeme těšit na dva semináře pod jeho vedením, které se budou konat v konferenčním centru Greenpoint, Strašnice, Praha.

NUMEROLOGIE A AUSTRALSKÉ KVĚTOVÉ ESENCE 
29.-30.6. 2023 (čtvrtek, pátek)

Esence Bílého Světla 
1.-2.7.2023 (sobota, neděle)

 

16.10.2022

NOVINKA SMĚS ESENCIÁLNÍCH AROMA OLEJŮ S AUSTRALSKÝMI KVĚTOVÝMI ESENCEMI


Podpořte své emocionální zdraví a pohodu pomocí esencí z květů australské buše a čistých aromaterapeutických esenciálních olejů smíchaných v  koncentrátech s organickým jojobovým olejem. Roll - On je ve skle Miron, aby uchoval a chránil esence a esenciální oleje před slunečním zářením. Obsahuje 100% čisté esenciální oleje, je veganský, netoxický, vyrobený v Austrálii.
Použití je jednoduché, otáčejte aplikátorem jemně dozadu a dopředu na krku, zápěstích, spáncích nebo pulzních bodech. Zhluboka dýchejte, abyste snížili příznaky stresu a úzkosti, nalezli pohodlí a klid během emočních rozrušení. Na výběr máme z pěti druhů. 

13.9.2022

Ústní spreje v novém kabátě

Ústní spreje jsou nyní k dostání v 30 ml lahvičce. Na našem eshopu již nyní můžete objednat čtyři druhy ústních sprejů. Účinky ústních sprejů jsou obdobné jako kombinace esencí. Stačí 2 střiky přímo do úst 2x denně nebo dle potřeby. 

NOVÝ PŘÍVĚSEK FOCUS - SOUSTŘEDĚNÍ                    

S čím vám může přívěsek Focus - Soustředění pomoci?
Nošení přívěsku Focus - Soustředění pomůže zajistit jasnost a soustředění. Vyvažuje intuitivní a kognitivní procesy. Pomáhá také integrovat myšlenky a informace, které vnímáte jako přetížení.

4.7.2022

Jak dosáhnout ve vztahu spokojenosti, naplnění, uspokojení a  potěšení? Esence Vztahy - Relationship byla vytvořena, aby naše vztahy byly radostné, milující, respektující a spokojené. Esence nejdříve čistí a uvolňuje zášť, zablokované emoce, emocionální bolest a zmatek. Dále zlepšuje komunikaci, pomáhá člověku snadněji verbalizovat a vyjádřit své pocity. Esence Relationship také čistí  negativní rodinné vzorce, které nás ovlivňují v našich současných vztazích. Pro zkvalitnění partnerského intimního vztahu se doporučuje pokračovat v užívání s kombinací Sexualita.

23.5.2022

Od začátku 20. století je používáno mnoho elektrotechnických a elektronických zařízení, která od základů změnila náš životní styl. V posledních dvaceti letech došlo navíc k enormnímu nárůstu využívání bezdrátové komunikace jako nikdy v historii. Co se týká mobilů, tabletů, wi-fi a zhoubného vlivu na mysl člověka, zejména pak dětí, toho bylo již řečeno a napsáno dost. Právě děti jsou totiž v této souvislosti zdravotně nejvíce ohroženou skupinou obyvatelstva. Tráví před jejich displeji a svítícími obrazovkami televizí daleko víc času než dospělí. Bylo prokázáno, že elektromagnetické pole, byť vyhovující hygienickým limitům, může způsobit epilepsii, poškození DNA, epifýzy, šťítné žlázy, brzlíku, zvýšení rizika výskytu nádorů, snížení počtu spermií.

12.4.2022

Je skvělé umět prokázat lásku ostatním, ale větší umění je ji prokázat sám sobě. Abychom Vám pomohli najít cestu sami k sobě, milovat své tělo a pokožku, přichází na trh novinka a to kombinace esencí Sebeláska. Doposud jsem toto složení mohli znát pouze v krému.  Esence Sebeláska byla vytvořena aby povzbudila sebelásku, vyživovala a dovolila nám cítit se komfortně  při doteku na naše fyzické tělo. Pomáhá vypořádat se s jakoukoli nechutí a neakceptováním vlastního těla, textury pokožky nebo intimního láskyplného doteku. Má pozitivní výsledky pro přijetí fyzického těla, lásky a péče o sebe. 

15.3.2022

Nacházíme se v chaotické době, ve světě je stále hodně boje, nenávisti, strachu a nejistoty. Podívejme se každý z nás sami do sebe. Jsme se sebou v souladu, cítíte vnitřní klid a mír nebo vnímáte na některé úrovni vnitřní boj, nepřijetí a nenávist? Vše, co se odehrává uvnitř se projevuje navenek. Naše myšlenky, pocity, nastavení se zhmotňují.

ZAČNĚME NEJDŘÍVE SAMI U SEBE


Pojďme se podívat, jak nám můžou pomoci Australské květové esence.

11.1.2022

AUSTRALSKÉ KVĚTOVÉ ESENCE
NOVÝ ROK 2022

Certifikovaná organická péče o pleť 

Stále více spotřebitelů si uvědomuje přínos organických produktů, ať už jim samotným, či planetě Zemi. Avšak i dnes mnoho kosmetických produktů obsahuje přebytečné chemikálie a toxiny, které se při používání absorbují skrze pokožku do krevního oběhu.

Naše řada péče o pleť s Australskými květovými esencemi nese australskou organickou certifikaci od The Organic Food Chain Pty Ltd (OFC). Tato organizace zaručuje, že naše kosmetika neobsahuje: geneticky modifikované organismy (GMO), syntetická aditiva; nepoužívá žádné insekticidy, herbicidy a fungicidy; není ionizována radiací a nenarušuje přírodní metabolismy zvířat či rostlin.

 

14.12.2021

Vánoční newsletter

Lámete si hlavu nad tím, co koupit za dárek pod stromeček? Věnujte přívěsek, který nejen sluší, ale i pozitivně působí na vaše emoce. Přívěsky jsou ručně vyráběny z lékařského tvrzeného skla. Naplní přívěsku je koncentrát esencí.

Nyní andělské přívěsky ve dvou nových barvách. - Ochrana a posílení aury, ochrana proti negativním energiím. K dostání v čirém, fialovém, růžovém a oceánově zeleném skle. 

Vánoce jsou za dveřmi, třetí svíčka na adventním věnci je zapálena, v mnohých domácnostech již zavonělo cukroví. O svátcích vánočních si dopřáváme dobrého jídla, pití a hojnosti. Proto bych ráda tento měsíc představila kombinaci esencí Abund – Hojnost. Tato kombinace pomáhá odstranit strach z nedostatku, negativní přesvědčení o bohatství a zažité negativní rodinné vzorce. Dovoluje otevřít se bohatství a hojnosti na všech úrovních (finance, přátelství, rodina…).

28.11.2021

Je nám ctí představit vám po dětské kolekci další novinku. 
Stále více spotřebitelů si uvědomuje přínos organických produktů, ať už jim samotným, či planetě Zemi. Avšak i dnes mnoho kosmetických produktů obsahuje přebytečné chemikálie a toxiny, které se při používání absorbují skrze pokožku do krevního oběhu.
Naše řada péče o pleť s Australskými květovými esencemi nese australskou organickou certifikaci od The Organic Food Chain Pty Ltd (OFC). Tato organizace zaručuje, že naše kosmetika neobsahuje: geneticky modifikované organismy (GMO), syntetická aditiva; nepoužívá žádné insekticidy, herbicidy a fungicidy; není ionizována radiací a nenarušuje přírodní metabolismy zvířat či rostlin.

21.10.2021

Dostávali jsme čím dál více proseb od rodičů malých dětí o kombinace australských esencí, které by byly zaměřeny na vývojové fáze dítěte. Zároveň také prosby o kombinaci, která by byla určena jako fyzická i emoční podpora maminkám. Rozhodli jsme se tedy vytvořit malou řadu šesti kombinací pro rodiče a děti. Podobně jako naše stálá řada, tyto esence jsou předem nakombinované a zabalené v 30ml lahvičkách. Jen mají o něco hravější etiketu! :) Nové kombinace jsou:

  • Bossy Boots - Malý Šef
  • Dream Time - Klidný spánek
  • Fusspot - Malý umíněnec
  • Mumma Mojo - Maminka
  • Sibling Harmony - Sourozenci
  • Toddler Tamer - Malý čertík 
21.9.2021

Sychravá studená rána jsou nám již v patách. Podzimní listí zkrášluje venkovní krajinu. Věděli jste, že součastí australských květových esencí je také esence Autumn Leaves Podzimní listí                                                           

Dle názvu již určitě tušíte, že tato esence nebyla vyrobena z květů, ale listů. Listy byly nasbírány v posvátné oblasti na podzim, přesně ve chvíli, kdy ze stromu listy padaly. Mateřská tinktura byla vyrobena stejným způsobem jako u květů. Vibrační léčivé výtažky byly přeneseny do vody a brandy bylo použito jako konzervant. Jaké účinky má tato velmi silná esence? Mluvíme o velkých životních změnách, pomůže člověku s transformací.

1.9.2021

Prázdniny pomalu končí a ve vzduchu je již cítit začátek školního roku a povinnosti s tím spojených. Na blížící se změnu se můžeme připravit a usnadnit tím sobě a dětem nástup do škol a školek - velkými pomocníky vám budou květové esence z australské buše. Kombinace květových esencí Cognis - Učení řeší nejčastější potíže dětí - soustředění, nepozornost, snění, problémy s výslovností, počítáním a čtením.

5.8.2021

Vysokovibrační esence Solar logos je jedna z nejsilnější esencí, která byla připravena Ianem Whitem. V této velmi chaotické době, můžeme využít její transformační účinky, které nám přinesou jasnost, sílu a tvořivost. Otevírá srdeční čakru, přispívá k sebepoznání a propojuje nás se Zdrojem. 

Energie Solar Logos je vesmírná síla, čisté světlo z Centrálního Slunce, srdce Vesmíru. Jedná se bolsos imitacion españa o velmi silnou, hluboce působící esenci, která přišla právě v době, kdy se na Zemi odehrávají obrovské změny. Všude, kam se podíváte v přírodě, ekonomice, politice dochází k zvratům, které můžete vnímat jako negativitu, nejistotu a tmu. Solar Logos je tu, aby nám pomohla zvládnout tuto velikánskou evoluční proměnu.

27.5.2021

Cestujeme 

S blížícím létem a postupném rozvolňování vladních nařízení se jistě mnoho z vás chystá na dovolenou. Ať už se bude jednat o týden u moře nebo o výlet za oceán, připravili jsme pro Vás výběr z esencí, které Vám usnadní přípravy i samotnou cestu. 

Australské esence pro použití před cestou

Nejefektivnější cestovní esencí pro let letadlem je zajisté Travel esence. Při užívání 7 kapek pod jazyk každou hodinu letu se budete po přistání cítit stále plni energie a budete připraveni na další část vašeho přesunu. Navíc snižuje negativní dopady na vaše tělo, které v letadle vznikají. Je nejsilnější kombinací v nabídce. Nachází se v ní 14 různých květin.

4.5.2021

OSLAVTE DEN MATEK S AUSTRALSKÝMI ESENCEMI

Veděli jste, že Den Matek se slaví ve více než 30ti zemích světa? V Česku a dalších mnoha zemích jeho datum připadá na druhou květnovou neděli. Tento den je oslavou nejen všech maminek v rodině, ale také mateřství jako takového a významu matek pro naši společnost.

 

15.3.2021

JARNÍ OČISTA

Ve vzduchu je již cítit příchod jara, rozkvétají první květiny, příroda
se probouzí ze zimního spánku. Naše těla a duše jsou stejně jako příroda
připravena na změnu, na odlehčení všeho, co nás tíží a již nám neslouží.
Jaro je obdobím nových začátků – nového života. Je potřeba odložit staré
věci, aby mohly do života proudit nové. Jak na to? Pomůžou nám očistné
rituály, emoční, psychická a fyzická očista. Můžeme také využít léčivou
sílu australských květových esencí. Vkročit do krásného ročního období
svěže, plni elánu, chuti a radosti do života.

25.1.2021

 

NEWSLETTER LIFE DIRECTION

AUSTRALSKÉ KVĚTOVÉ ESENCE

S velkou radostí vám přinášíme novou kombinaci esencí, která je tvořena speciálně pro muže. Před několika měsíci byly poprvé po 25ti letech do řady kombinací přidány dva nové produkty, esence ‘Podpora’ a esence ‘Pečovatelé’. Další novinkou je nyní esence ‘Muži’!

 

18.12.2020

Vánoční newsletter 

Obdarujte vaši drahou polovičku dary z australské buše.

Kombinace První pomoc - dodá pocit zklidnění při jakékoliv stresové
situaci. Může se podávat každou hodinu do té doby, než se obnoví pocit
vyrovnání a pohody. Používá se na posílení našeho imunitního systému,
při rýmě, chřipce a nachlazení. Je ve formě kapek, rozprašovače a krému. 

18.11.2020

V těchto dnech je více než jednoduché zabřednout do každodenního života a jeho starostí. Při stresu z práce, která se musí dokončit, rodinného života, či školy, snadno zapomínáme udělat si čas jen pro nás samotné. Avšak pokud si každý den vyhradíme chvíli jen na odpočinek, kdy vystoupíme z každodenních starostí, dodá nám to více síly a energie. Můžeme znovu čelit situacím, které si v našem životě žádají pozornost.

Jako lidé jsme schopni vyrovnávat se s určitou dávkou stresu, která přichází společně s náročnými situacemi v našich životech. Zůstávat však pod tlakem delší dobu se může velmi nepěkně odrazit na našem zdraví.

23.10.2020

Jak si v této době udržet klidnou mysl? Následující kombinace nám
pomůžou zvládnout toto náročné transformační období v lásce a pohodě.

Kombinace První pomoc - dodá pocit zklidnění při jakékoliv stresové
situaci. Může se podávat každou hodinu do té doby, než se obnoví pocit
vyrovnání a pohody. Používá se na posílení našeho imunitního systému,
při rýmě, chřipce a nachlazení. Je ve formě kapek, rozprašovače a krému. 

Ian White jako reakci na současnou situaci vytvořil následující dvě nové
kombinace esencí. Obě kombinace jsou vhodné pro nynější období, kterým procházíme. 

8.9.2020

Rádi bychom Vás více seznámili s kombinací Učení - Cognis. Tato kombinace je vhodná pro děti i dospělé. Zabývá se tématy: soustředění, mluvení, propojování hemisfér, dyslexie, dysgrafie...

Kombinace esencí Cognis- Učení obsahuje následující esence:
 
Busch Fuchsia – balancuje pravou - levou hemisféru a přední - zadní mozek. Správné propojení hemisfér hraje klíčovou roli při učení a přijímání nových informací. Řeší problémy se čtením, výslovností, mluvením, počítáním a všeobecně s koordinací.
Isopogon – esence působí na krátkodobou a dlouhodobou paměť
Jacaranda – hlavně řeší problémy spojené se soustředěním
Paw Paw- nám pomůže v případě přetížení – hodně informací
Sundew- uzemňuje, což řeší „denní snění“ tolik rozšířené ve školách

1.8.2020

Dnešní newsletter bychom rádi věnovali dětem, ať těm ještě malým, nebo již dospívajícím. Není pochyb, že v posledních měsících čelili naši potomci velkým změnám. Školní výuka se již častečně vrátila zpátky do svého klasického rytmu a nemálo dětí se potýkalo se smíšenými emocemi sahajícími od nadšení, přes nejistotu až po možnou frustraci. Nyní si děti užívají dlouho očekávaných prázdin, avšak návrat do školy po dlouhé době pandemických opatření může být pro některé jedince náročný. Většina dětí bylo izolováno od kamarádů a spolužáků v nových podmínkách, bez možnosti se pravidelně stýkat se svými vrstevníky.

24.6.2020

Webové sránky v novém designu
Od června můžete navštívit naše nové webové stránky https://www.lifedirection.cz/ , na kterých naleznete nové aktualizace a informace.

Nové kombinace Australských esencí Ian White po náročném období vytvořil dvě úplně nové kombinace esencí — Carers Essence - Pečovatelé  a Boost Essence - Podpora

 

17.4.2020

Vítejte v dubnovém newsletteru Australských esencí. Procházíme nyní obdobím velkých a rychlých změn. Rádi bychom se tento měsíc zaměřili na esence, které nám pomohou navrátit se do fyzické, psychické, emocionální i spirituální harmonie.

 

31.3.2020

Tento čas můžeme vnímat jako příležitost a  využít ho k práci na sobě. Vnitřní klid nás propojuje s naší intuicí a Vyšším Já. Což nás dovede k sebeuvědomění, co chceme, proč jsme tady a co je naším životním posláním. Co nás dělá opravdu šťastnými?. Nejsou to materiální hodnoty ani jistoty, je to pocit naplnění a lásky. Jak tento pocit jednoduše navodit?

12.3.2020

Ian White reaguje na vzniklou situaci ve světě a na šíření paniky ohledně koronaviru.  Vysvětluje z jeho pohledu, proč a jak se tento vir začal šířit. Objasňuje příčiny vzniku a souvislost se zaváděním 5G vysílačů.