Novinky

1.8.2020

Dnešní newsletter bychom rádi věnovali dětem, ať těm ještě malým, nebo již dospívajícím. Není pochyb, že v posledních měsících čelili naši potomci velkým změnám. Školní výuka se již častečně vrátila zpátky do svého klasického rytmu a nemálo dětí se potýkalo se smíšenými emocemi sahajícími od nadšení, přes nejistotu až po možnou frustraci. Nyní si děti užívají dlouho očekávaných prázdin, avšak návrat do školy po dlouhé době pandemických opatření může být pro některé jedince náročný. Většina dětí bylo izolováno od kamarádů a spolužáků v nových podmínkách, bez možnosti se pravidelně stýkat se svými vrstevníky.

24.6.2020

Webové sránky v novém designu
Od června můžete navštívit naše nové webové stránky https://www.lifedirection.cz/ , na kterých naleznete nové aktualizace a informace.

Nové kombinace Australských esencí Ian White po náročném období vytvořil dvě úplně nové kombinace esencí — Carers Essence - Pečovatelé  a Boost Essence - Podpora

 

17.4.2020

Vítejte v dubnovém newsletteru Australských esencí. Procházíme nyní obdobím velkých a rychlých změn. Rádi bychom se tento měsíc zaměřili na esence, které nám pomohou navrátit se do fyzické, psychické, emocionální i spirituální harmonie.

 

31.3.2020

Tento čas můžeme vnímat jako příležitost a  využít ho k práci na sobě. Vnitřní klid nás propojuje s naší intuicí a Vyšším Já. Což nás dovede k sebeuvědomění, co chceme, proč jsme tady a co je naším životním posláním. Co nás dělá opravdu šťastnými?. Nejsou to materiální hodnoty ani jistoty, je to pocit naplnění a lásky. Jak tento pocit jednoduše navodit?

12.3.2020

Ian White reaguje na vzniklou situaci ve světě a na šíření paniky ohledně koronaviru.  Vysvětluje z jeho pohledu, proč a jak se tento vir začal šířit. Objasňuje příčiny vzniku a souvislost se zaváděním 5G vysílačů. 

19.1.2020

V dnešní době stále přibývá dětí, které mají problémy ve škole s učením. Když jsem chodila do školy před 30-ti lety, jeden nebo dva žáci špatně zvládali výuku, nyní se počet dětí několikanásobně zvedl. Děti „nového milénia“ z pohledu numerologie jsou více intuitivní, nepotřebují věci racionálně vysvětlovat, ale chtějí si vše vyzkoušet a sami porozumět proč a jak věci fungují. Způsob výuky ve většině školách však zůstal nezměněn.