Vánoční newsletter

18.12.2020

NEWSLETTER LIFE DIRECTION

AUSTRALSKÉ KVĚTOVÉ ESENCE
Vánoční newsletter 

Obdarujte vaši drahou polovičku dary z australské buše.

Kombinace První pomoc - dodá pocit zklidnění při jakékoliv stresové
situaci. Může se podávat každou hodinu do té doby, než se obnoví pocit
vyrovnání a pohody. Používá se na posílení našeho imunitního systému,
při rýmě, chřipce a nachlazení. Je ve formě kapek, rozprašovače a krému. 
 

 PODPOŘTE SVOJI ŽENSKOU ENERGII S ESENCÍ 'ŽENA'

Na ženy jsou kladeny  požadavky v různých oblastech jejich života, které občas není jednoduché zharmonizovat - od partnera, od rodiny, od dětí, v práci… Ženy se tak občas mohou cítit rozlétané do všech stran a zavalené povinnostmi. Je proto důležité, aby znaly a dovedly ocenit svoji individuální ženskou energii a našly rovnováhu mezi tím, co osobně potřebují a co je od nich vyžadováno. Esence Žena podpoří ženu jakéhokoliv věku a v jakémkoliv období jejího života. Pomůže jí oceněnit sebe samu, vlastní tělo, mysl a svou jedinečnou krásu.

V řadě s esencí Žena můžete najít: kombinace esence Žena, rozprašovač obohacený o esenciální oleje a pleťový krém.

Kombinace australských esencí v esenci ‘Žena' obsahuje:

  • Billy Goat Plum: Tato esence nás učí plně akceptovat naše fyzické tělo. Pomáhá nám rozpustit veškeré pocity studu, sebeznechucení a sebeponižování, obzvláště na úrovni sexuality a fyzického těla. Je vhodná, pokud se cítíme “ušpiněni” při sexu.
  • Bottlebrush: Vhodná esence pokud procházíme životními změnami a cítíme se jimi přetíženi. Obzvláště pro ženy v těhotenství, čerstvé maminky, či pro ženy procházející menopauzou. Napomáhá propojení mezi matkou a dítětem a také v uzdravování problémů ve vztahu matka-dítě.
  • Bush Fuchsia: Esence jež napomáhá řešení problémů a zjednoduše nám přístup k vlastní intuici. Přinásí rovnováhu mezi logickou/racionální částí a tou, která je intuitivní/ktreativní (jinak také integrace mužských a ženských aspektů).
  • Crowea: Vhodná esence pro ty, kteří se cítí vyvedeni z rovnováhy. Crowea přináší uvolnění a klid a taktéž napomáhá lidem, kteří si nejsou jistí tím, co cítí.
  • Five corners: Tato esence pomáhá léčit nízkou sebehodnotu, nízké sebevědomí a nedostatečnou sebelásku. Five corners je vysoká křovina, jež dostala své jméno podle svého ovoce, které má pět postraních bodů. Vizuálně to odpovídá lidskému tělu s roztaženými rukami a nohami, s hlavou jako pátým bodem. Five corners esence nám přináší lásku a přijetí sama sebe.
  • Mulla Mulla: Tato květina roste v místech s těmi nejvyššími teplotami a na emoční a spirituální úrovni přináší léčení zranění vzniklých z popálenin, horka a ohně.
  • Old Man Banksia: Je výbornou esencí pro ty, kteří se cítí frustrovaní a zklamaní. Často to bývají velmi spolehlivý lidé. Old Man Banksia přináší jiskru lidem, kteří se často mohou cítit velmi těžce. Zároveň jim pomáhá znovu najít radost a nadšení ze života.
  • Peached-flowered Tea Tree: Tato esence podporuje lidi, kteří se často cítí “nahorů/dolů”. Rychle se pro něco nadchnou a stejně tak rychle své nadšení ztrácí. Nedokáží konat a dotahovat věci dokonce, ikdyž se jedná o jejich vlastní sny. Esence může být vhodná i pro hypochondry, kteří mají strach ze stárnutí. 
  • Pink Flannel Flower: Květina Pink Flannel Flower se svým nádherně růžovým středem je zosobněním energie srdce. Napomáhá svému uživateli pociťovat vděčnost za všechno, co ho v životě obklopuje a zároveň za jeho životní zkušenosti. Přináší schopnost ocenění ten nejmenších věcí životě a vidět je jako požehnání.
  • She Oak: Esence, která ženám velmi účině napomáhá vyrovnávat emoční a hormonální nerovnováhu. Je velmi vhodná pro ženy které se potýkají s neplodností, jelikož dokáže vyléčit emoční (nefyzické) bloky, které početí brání. Ve spojení s esencí Flannel Flower dokáží léčit zatížení na karmické úrovni, které by početí mohli bránit. 

Doprava zdarma na všechny naše léčivé přívěsky, které jsou ručně vyráběny ze skla a obsahují jednotlivé koncentráty esencí.
Při objednávce na e-shopu prosíme zadejte do poznámky AKCE, doprava vám bude následně odečtena. Akce platí v bolsos réplicas exactas prosinci a lednu. 

 AKTUALIZOVANÉ TERMÍNY SEMINÁŘŮ - AUSTRALSKÉ KVĚTOVÉ ESENCE

Tvorba roční koláže a Australské květové esence
KDY: 7.1. 2021 + přidáváme další datum 12.1.2021 
KDE: Life Direction, Dubová 558, Jirny, 25090 - Praha - východ
CENA: 490,- Kč

Přijďte si s námi vytvořit roční koláž.
Budeme společně meditovat manifestovat naše plány a přání pro rok 2021 s pomocí Australských květů. 

Děti a Australské květové esence - Praha východ

KDY: 26.únor 2021 (pátek)
KDE: Dubová 558, Jirny, Praha východ
CENA: 2 500,- Kč

Certifikovaný seminář Australské květové esence úroveň I. - Jirny - Praha východ
KDY: 26.-27. březen 2021
KDE: Dubová 558, Jirny, Praha-východ
CENA: 3 800,-Kč

LEKTORKA SEMINÁŘŮ - Martina Smíšková


KRÁSNÉ VÁNOCE A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2021
hodně lásky, radosti, pokory, zdraví a smíchu
přeje Martina Smíšková a Kateřina Vojáčková