Cestujeme

27.5.2021

Cestujeme 

S blížícím létem a postupném rozvolňování vladních nařízení se jistě mnoho z vás chystá na dovolenou. Ať už se bude jednat o týden u moře nebo o výlet za oceán, připravili jsme pro Vás výběr z esencí, které Vám usnadní přípravy i samotnou cestu. 

Australské esence pro použití před cestou

Nejefektivnější cestovní esencí pro let letadlem je zajisté Travel esence. Při užívání 7 kapek pod jazyk každou hodinu letu se budete po přistání cítit stále plni energie a budete připraveni na další část vašeho přesunu. Navíc snižuje negativní dopady na vaše tělo, které v letadle vznikají. Je nejsilnější kombinací v nabídce. Nachází se v ní 14 různých květin. Díky tomu je schpna pokrýt všemožné nástrahy, se kterými se cestující setkávají. Travel esence je však i výborným pomocníkem pro ty, kterým se dělá špatně při cestování autem nebo lodí. Je vhodná i pro zvířata, jež trpí při cestách autem. Doporučujeme několik dávek s rozestupem pár hodin - před odjezdem a v době odjezdu. Během cesty je možné esenci užívat každých deset či patnáct minut, je-li to potřeba.
 

Pokud máte z létaní strach, tak na je vhodná esence Emergency, která zmírňuje nervozitu a je vhodná právě ve stresových situacích.

Pokud letíte do země, jejíž jazyk plynně neovládáte, ale toužíte se ho naučit, doporučujeme Vám užívání esence Cognis. Používejte ji v době, kdy si opakujete slovíčka či gramatiku a jistě zaznamenáte velký rozdíl. Vědomosti se budou ukládat do mysli snadněji a také Vám budou rychleji naskakovat ve chvíli, kdy je budete chtít použít. Někteří lidé mi občas vypráví, že mají silnou touhu jet do nějaké daleké země, nebo  podniknout konkrétní výlet, ale nerozumí tomu, kde se v nich tento silný pocit vzal. Většinou je za tím (i když na první pohled nepochopitelný) dobrý důvod. Pokud takový pocit máte, ale ještě jste cestu nepodnikli, doporučuji Vám esenci Bush Fuchsia. Ať už samotná nebo namíchaná v kombinaci  - podpoří víru ve Vaši intuici a dá Vám sílu ji následovat. Esence Vám také mohou usnadnit přípravy na dovolenou. Například pokud začnete brát Cognis esenci pár dní před odletem, umožní Vám jednoduše zorganizovat všechno, co potřebujete, a tak se vyvarovat předodjezdovému stresu a zapomenutým věcem. V kombinaci najdete: Sundew, která Vám pomůže přestat prokrastinovat a zároveň díky ní budete schopni zaměřit pozornost i na ty nejmenší detaily všeho, co musíte před odjezdem udělat. Isopogon vám připomene všechno co je potřeba zabalit na cestu. Abyste se tomu vyvarovali, zkuste rozprášit Calm & Clear esenci ve spreji v ložnici a použít také krém Calm & Clear na ruce a obličej, než si půjdete lehnout. 
Než se vydáte na dovolenou, tak by jsme vám rádi doporučili esenci Freshwater Mangrove. Pomůže Vám upustit od jakýchkoliv očekávání, která by Vám mohla bránit v plném prožívání nových zážitků. Pokud máte v plánu navštívit zemi se zcela odlišnou kulturou a víte, že byste se mohli unáhlit s kritičností dříve, než poznáte místní obyvatele, pak by se Vám mohla hodit Yellow Cowslip Orchid. V případě, že nemluvíte místním jazykem, zkuste kombinaci Bush Fuchsia Green Spider Orchid. Vaše komunikace s lidmi bude mnohem efektivnější a jazykovou bariéru překonáte snáze, což Vám umožní cítit se v nové zemi mnohem lépe. 
 

 

Tip po příjezdu

Když se konečně po dlouhé cestě dostanete do Vaší cílové destinace, ať už spíte v hotelu, B&B a nebo třeba u kamaráda na chatě, určitě Vám doporučujeme ihned použít Space clearing rozprašovač ve spreji. Nikdy nevíte, kdo byl a spal v pokoji před Vámi a jaké energie ho doprovázeli. Někdo tam mohl dostat infarkt, brát drogy, nebo tam mohlo probíhat násilí jakéhokoliv druhu. To vše zanechává v prostoru otisky, ve kterých není příjemné trávit čas.
                               

Bottlebrush - pomáhá zvládnout rozdílná jídla a kuchyně, rozdílný čas podávání jídla, nebo také jiné toalety! Na psychické úrovni umožňuje odložit zažité představy a rutiny a adaptovat se na cizí prostředí.                
         

 Bush Iris - pomáhá přenastavit Vaše vnitřní hodiny.
                         

Crowea - Vám uleví ve chvíli, kdy se necítíte komfortně. Snadno zharmonizuje Vaše pocity a dovolí vám se uvolnit. 
                                      

Fringed Violet - je výborná květina pro psychickou ochranu. Při cestování se pohybujeme v davu a setkáváme se s různě naladěnými lidmi. Mohou být naštvaní, nervózní, či vystrašení. Krom těchto negativních psychických vibrací Frinded Violet nepustí do Vašeho pole ani vibrace z leteckých motorů. Nejhorší sedadlo v letadle je nad motorem — a čím delší let, tím větší dopad na Vás tyto vibrace mají. Pokud máte možnost volby, vždy si řekněte o sedadlo co nejdále od motorů. V každém případě Vám však tato esence pomůže nepouštět si nechtěné vibrace do Vašeho těla. 
                                                    

Red Lily - pomáhá jak s negativními dopady leteckých motorů, tak i při přesunech na sever či jih. Přestože přelety sever/jih pro tělo nejsou tak náročné jak západ/východ či naopak, jelikož nedochází ke změnám času, přesto na nás mají znatelné dopady.
                                 

Silver Princess - umožňuje se rychleji orientovat v neznámém prostředí a také minimalizuje negativní dopady při přesunech sever/jih či naopak. 
           

Sundew - rozpouští pocity vágnosti a dovoluje nám se rychleji uzemnit a zorientovat v novém prostředí. Pokud jste podstoupili opravdu dlouhý let, není od věci brát Travel esenci ještě 3 nebo 4 dny po příletu (především před spaním). 
                                                      

NADCHÁZEJÍCÍ TERMÍNY SEMINÁŘŮ - AUSTRALSKÉ KVĚTOVÉ ESENCE
Děti a Australské květové esence - Praha východ
KDY: 3.června 2021
KDE: Dubová 558, Jirny, Praha východ
CENA: 2 500,- Kč

Nově ONLINE 
White Light Essences - Pyramida Bílého Světla - přednáška s meditacemi
KDY: 15. června 17 hod - 20 hod
KDE: On -line přes aplikaci ZOOM
CENA: 1100,-Kč

Představení jednotlivých elementů (Voda, Vzduch, Oheň, Země), dévické a andělské říše. Během meditace se budete propojovat s jednotlivými elementy, které budou čistit, harmonizovat a vyrovnávat vaši energii.

Certifikovaný seminář Australské květové esence úroveň II. Jirny - Praha východ
KDY: 24. - 25. červen 2021
KDE: Life Direction, Dubová 558, Jirny, 25090 - Praha - východ
CENA: 3800,- Kč

Certifikovaný seminář Australské květové esence úroveň I. - Praha východ Jirny
KDY: 10.-11. září 2021
KDE: Dubová 558, Jirny - Praha východ
CENA: 3 800,-Kč

Červnové semináře Iana Whita byly posunuty na rok 2022 z důvodů Covid
restrikcí.

Termíny seminářu Thetahealing naleznete zde
 
LEKTORKA SEMINÁŘŮ - Martina Smíšková


PŘEJEME KRÁSNÉ JARO 
MARTINA SMÍŠKOVÁ A KATEŘINA VOJÁČKOVÁ