TRANFORMACE POMOCÍ ESENCE SOLAR LOGOS

5.8.2021

Vysokovibrační esence Solar logos je jedna z nejsilnější esencí, která byla připravena Ianem Whitem. V této velmi chaotické době, můžeme využít její transformační účinky, které nám přinesou jasnost, sílu a tvořivost. Otevírá srdeční čakru, přispívá k sebepoznání a propojuje nás se Zdrojem. 

Energie Solar Logos je vesmírná síla, čisté světlo z Centrálního Slunce, srdce Vesmíru. Jedná se o velmi silnou, hluboce působící esenci, která přišla právě v době, kdy se na Zemi odehrávají obrovské změny. Všude, kam se podíváte v přírodě, ekonomice, politice dochází k zvratům, které můžete vnímat jako negativitu, nejistotu a tmu. Solar Logos je tu, aby nám pomohla zvládnout tuto velikánskou evoluční proměnu.

Solar Logos esence účinky:
- přizpůsobení se velkým změnám, energiím, které na Zemi proudí
- odevzdání bolestí, které si v sobě neseme z minulosti
- léčí spirituální a emoční rány
- přináší lásku a otevření srdce, působí na srdeční čakru
- poznání kým jsem, otevření se hluboké pravdě
- aktivuje Světlo v každém z nás 
- zvyšuje vibrace
- probouzí sílu a tvořivost
- spojení se Zdrojem.                                                                    

Doporučuje se kombinovat s esencí Isis. Isis esence působí na ženském aspektu. Solar esence působí na mužském aspektu. 
Začít s užíváním Isis esence 14 dní, následně užívat Solar Logos 14 dní a dále pokračovat dle potřeby. Opět se užívá 7 kapek ráno a večer. Nedoporučuje se brát obě esence najednou.

Tinktury se připravují do 30 ml lahvičky z koncentrátu a slouží k přímému užívání. Jedna lahvička je přibližně na měsíční užívání. Koncentráty lze také  objednat - musí se dále ředit. 

ZVÝHODNĚNÁ CENA ESENCE TRAVEL
 

Jak to zvládnout bez cestovní horečky? S nepříjemnými pocity a projevy nám pomůžou Australské květové esence. Kombinace esencí Travel – Cestování zklidní, odbourá cestovní horečku a pomůže navodit příjemné pocity bez zbytečného stresu. Děti, ale i někteří dospělí špatně snášejí přeplněné prostory, jako jsou letiště, nádraží a vnímají negativní energie z tohoto prostředí. Cítí nervozitu. Velice náročné pro organismus je cestování letadlem, kde nejenom čelíme změnám tlaku ale i absorbujeme negativní záření. Kombinace esencí Cestování je účinná také v případě cestovního průjmu a zácpy, které jsou převážně spojovány replique cartier s velkou psychickou zátěží. Esence také znatelně zkrátí dobu, kterou potřebuje náš organismus na přizpůsobení se novému časovému pásmu. Pro děti je vhodnější krém nebo rozprašovač Travel pro jejich jednodušší aplikaci. Když cestujete s děti je důležité dělat přestávky, proběhnout se a zacvičit si!!!
Dávkování: Esence Travel se užívá 3 dny před plánovanou cestou, během cesty a 3 dny po příjezdu – 7 kapek ráno a večer pod jazyk. V případě, že cestujete letadlem aplikujte 7 kapek každou hodinu letu.
                     

Vaše zkušenosti
JETLAG: Cestuji velmi často letadlem. Dělám prezentace a přednášky po světě, často létám mezi kontinenty. Používám při cestách esenci Travel a krém Travel, kterým potírám kotníky. Skvěle mě to osvěží a kotníky mi nenatékají, jako dříve. Následující den po příletu, mohu již pořádat přednášky velmi rychle se přizpůsobím novému prostředí!!!
Jsem velice spokojena s účinky esence Travel, kterou používám jako rozprašovač v autě, když cestuji. Mám náročné povolání, které vyžaduje dlouhé hodiny na cestách v autě. Rozprašovač mě vždy krásně osvěží a navodí skvělou atmosféru na jízdu - soustředění a zároveň i uklidnění při hektickém provozu.


Tuto esenci můžete nyní u nás zakoupit za zvýhodněnou cenu 280,- Kč. Při objednávce stačí zadat do poznámek heslo CESTUJEME a cena vám bude upravena. 
 

Další účinky kombinace TRAVEL
- žaludeční problémy
- znečištěný lymfatický relojes imitacion systém
- přílišná citlivost
- ochrana proti elektrosmogu 
- ochrana proti negativním vibracím
- transformace


!!!TATO KOMBINACE OBSAHUJE 15 JEDNOTLIVÝCH ESNECÍ, PROTO JE SCHOPNA ŘEŠIT VELKOU ŠKÁLU POTÍŽÍ!!!

NADCHÁZEJÍCÍ TERMÍNY SEMINÁŘŮ - AUSTRALSKÉ KVĚTOVÉ ESENCE

Certifikovaný seminář Australské květové esence úroveň I. - Praha východ Jirny
KDY: 10.-11. září 2021
KDE: Dubová 558, Jirny - Praha východ

CENA: 3 800,-Kč

Certifikovaný seminář Australské květové esence úroveň II. Jirny - Praha východ
KDY: 7. - 8. říjen 2021
KDE: Life Direction, Dubová 558, Jirny, 25090 - Praha - východ
CENA: 3800,- Kč

Červnové semináře Iana Whita byly posunuty na rok 2022 z důvodů Covid
restrikcí.

Termíny seminářu Thetahealing naleznete zde
 
LEKTORKA SEMINÁŘŮ - Martina Smíšková