Elektrosmog a elektromagnetické záření

23.5.2022

Od začátku 20. století je používáno mnoho elektrotechnických a elektronických zařízení, která od základů změnila náš životní styl. V posledních dvaceti letech došlo navíc k enormnímu nárůstu využívání bezdrátové komunikace jako nikdy v historii. Co se týká mobilů, tabletů, wi-fi a zhoubného vlivu na mysl člověka, zejména pak dětí, toho bylo již řečeno a napsáno dost. Právě děti jsou totiž v této souvislosti zdravotně nejvíce ohroženou skupinou obyvatelstva. Tráví před jejich displeji a svítícími obrazovkami televizí daleko víc času než dospělí. Bylo prokázáno, že elektromagnetické pole, byť vyhovující hygienickým limitům, může způsobit epilepsii, poškození DNA, epifýzy, šťítné žlázy, brzlíku, zvýšení rizika výskytu nádorů, snížení počtu spermií. Vlivem elektrosmogu tělo produkuje stresové hormony, objevují se sklony k depresím. Již po 15 minutách zapnutého mobilu se dostavily změny v EEG, důsledkem blízkosti mobilu ve spánku je zkrácení REM-fáze a porucha spánku. Je důležité se chránit před vlivem elektrosmogu, v tom mohou pomoci australské květové esence. Osvědčila se zejména Mulla Mulla. Používá se proti elektromagnetickému a slunečnímu záření, vytváří ochranný blok, eliminuje poškození. Někdy se užívá vnitřně, jindy působí samy lahvičky s esencí postavené v rozích místnosti či na pracovním stole.

Jedete-li na dovolenou za sluníčkem kombinace esencí Solaris – Slunění ochrání kůži před nebezpečnými slunečními paprsky. Obsahuje esenci z květů Mulla Mulla, která je velmi účinná proti UVA a UVB záření. Užívá se opět 7 kapek do úst ráno a večer po celou dobu dovolené u moře nebo na horách. Je velmi účinná, když se aplikuje přímo na pokožku, buď ve formě rozprašovače nebo se může přidat do mléka na opalování. Esence Mulla Mula je také obsažena v kombinaci Travel - Cestování je to nejsilnější kombinace v nabídce. Nachází se v ní 14 různých květin. Lidé si ji často spojují pouze s cestováním, ale je výborná i na ochranu aury, lymfatický systém i elektrosmog.
                   .         
Vaše zkušenosti
Sluneční alergie:
Několik let jsem trpěla alergií na slunce. Používala jsem vždy vysoké ochranné faktory, ale alergie se stejně objevila. Kamarádka, která se účastnila semináře o australských esencích mi doporučila vyzkoušet Solaris esenci. Nedávala jsem tomu velké naděje - nějaké kapičky z kytek. K mému překvapení se alergie neobjevila po celou dobu pobytu u moře, byla jsem 14 dní v Itálii a slunce každý den pražilo. Otevřela jsem si tím i cestu k řešení dalších problémů touto alternativní cestou.
 

Spálenina
Amálka se velice ošklivě spálila na slunci. Viděla jsem ji po několika dnech, její pokožka byla plná puchýřů a loupala se. Dala jsem ji Solaris esenci, aby užívala vnitřně. Viděla jsem ji opět za týden a byla jsem překvapena, jak se jí kůže uzdravila. Dokonce jsem nepoznala, kde měla spáleniny a pokožka se již vůbec neloupala. Řekla mi, že spáleniny zmizely již za několik dní po užívání esence.


Počítače a telefony
Zúčastnila jsem se přednášky o Australských květových esencích a zaujala mě esence Mulla Mulla, která je proti elektromagnetickému záření. Protože hodně pracuji s počítačem, nechala jsem si tuto esenci připravit, aby mě ochránila před negativními vlivy. Vždy při práci s počítačem jsem ji měla v kapse. Jeden večer jsem pracovala z postele a dala jsem replika väska si Mullu Mullu pod polštář a nechala jsem ji tam omylem celou noc. K mému překvapení, když jsem vstala byla jsem tak nabitá touto esencí, že ráno při volání z mobilního telefonu se přerušoval signál a přišla i zpráva o mé nedostupnosti. Katka, Praha