IAN WHITE - dvoudenní certifikovaný seminář - NUMEROLOGIE A AUSTRALSKÉ KVĚTOVÉ ESENCE

kdy: 29.-30.6. 2023 (čtvrtek, pátek)
kde: Greenpoint centrum, Strašnice, Praha 10
cena: 6 200,- Kč

O mystické povaze čísel psali do hliněných tabulek již staří summerové. Numerologie je zde, aby nám pomohla lépe se orientovat ve ,,vnitřním světě člověka''.

 

S ČÍM SE SEZNÁMÍTE:

- Správný výběr Australských květových esencí dle numerologie

- Životní číslo - co nám o nás prozradí

- Rysy a charakter jednotlivých čísel

- Význam dnů

- Numerologická tabulka - jak ji vytvořit a porozumět

- Šipky v numerologicé tabulce - zjištění našich kvalit a nedostatků 

 

Numerologie je mocný, posvátný systém, který sahá tisíce let zpět a je studiem čísel a jejich energetického vlivu na naše životy. Čísla jsou symboly, které nesou energetické vibrace, které lze použít k hlubšímu porozumění sobě a lidem kolem vás a k nalezení svého směru a smyslu života.

Numerologie nám poskytuje jednoduchý a přesný smysl našeho života stejným způsobem, jako nám cestovní mapa pomáhá navigovat po trase, kterou jsme předtím nejeli. Poté, co pochopíte numerologii a jak vytvořit graf, vás Ian naučí, jak vybrat konkrétní Australské květové esence pro všechny silné a problematické aspekty grafu.

 

Seminářem provádí Ian White - objevitel a zakladatel Australian Bush Flower Essences (seminář bude překládán do českého jazyka)

 

SPECIÁLNÍ AKCE: při účasti na obou seminářích Iana Whita, tzn. NUMEROLOGIE A AUSTRALSKÉ KVĚTOVÉ ESENCE & PYRAMIDA BÍLÉHO SVĚTLA - zvýhodněná cena 10 400,- Kč

 

Registrace na seminář

(kde jste se o semináři dozvěděli, chcete-li se přihlásit na více seminářů apod.)